Svět na vodě

avatar
(Edited)

Zachovejte paniku, ale klidně choďte do práce.

Současný stav je ukázková situace nejistoty. Zatímco někteří se nudí, pro mne osobně se nic moc nezměnilo. Stále odcházím do práce, když ještě pouliční osvětlení nesvítí a vracím se, když už nesvítí.

Pravda, úbytek cestujících je znát. Ze 300 klesl na 100 za den. Veškeré zákazy a příkazy se mne vlastně vůbec nedotkly. Buď jsem na ně neměl čas, či peníze anebo kombinace oboje.
Podle pozorování. Pracujících, kteří jedou ránu na šesku do práce. Alespoň jeden vždycky zakašlal. Zatímco naši spoluobčané s věkem 60+, kteří vyrazili v osm do města jevili známky výborné kondice. Budiž jim přáno dlouhověkosti. Doufám, že se o pár měsíců někdo objeví a bude mi říkat něco o prodlužujícím se věku a o tom, že si na něj musím poctivě spořit.

Zmatky jsou všude kolem. Někteří neví jestli je prázdninový provoz nebo. Jiní se podle upozornění o zákazu nástupu předními dveřmi ptají řidiče(mě) na linkovém spoji, kde si ten lístek mají koupit, když se už neprodává u řidiče. Tak jen lehkým hlasem odpovím, že pisateli textu jaksi vypadla ona důležitá zkratka "MHD". Někteří jezdí mlčky, jindy je horečná debata na téma Corona, že ji ani palubním rádiem nepřehluším.

Dokonce jsem zaznamenal jak potomek, držící mobil v ruce, informuje své rodiče o aktuálním stavu křikem na celé nádraží: "Mamí, už stodvacetpět." V tu chvíli, jako by se všichni na zlomek vteřiny zastavili a popřemýšleli nad vážností situace.

Na nádraží dnes bylo všude cítit savo, uklízečka měla zřejmě šichtu na víc. Na garážích další dvě gruntovaly autobusy, zatímco jiný kolega tímto přístrojem likvidoval breberky.

screen.png

Jinak naprosto běžný pracovní den, jako každý jiný. Jen teď více hlídám telefon a čekám, kdy se někdo ozve, že jsem se potkal s kým jsem neměl.


10679
Walking
Height
182 cm
Weight
97 kg
Body Fat
%
Waist
cm
Thighs
cm
Chest
cm0
0
0.000
19 comments
avatar

But the end of all things has drawn near. Therefore be sober-minded and be sober unto prayers.(1 Peter 4:7)

Question from the Bible, What does the Bible Say About Tithing?

Watch the Video below to know the Answer...
(Sorry for sending this comment. We are not looking for our self profit, our intentions is to preach the words of God in any means possible.)


Comment what you understand of our Youtube Video to receive our full votes. We have 30,000 #SteemPower. It's our little way to Thank you, our beloved friend.
Check our Discord Chat
Join our Official Community: https://steemit.com/created/hive-182074

0
0
0.000
avatar

Padnout za svůj dopravní podnik s úsměvem na rtech... No, není to krása? No, není...
!trdo

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 71.3635 AFIT tokens for your effort in reaching 10679 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 0.96% upvote via @actifit account.
The following boosts were applied to your post:

Rank Bag - L1
+ 10 % User Rank
Rank Bag - L2
+ 10 % User Rank
Protein Shake - L1
+ 15 % AFIT
Protein Shake - L2
+ 15 % AFIT

Boosts increased your AFIT earnings by 16.4685 AFIT

Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000