My Actifit Report Card: January 4 2020

avatar
(Edited)

Dnes jsem složil další dílek ve formě dne do skládanky jménem život. Někdy se dějí malé, jindy zase velké věci. Dnes jsem se dozvěděl sice malou, ale podstatnou novinu. Můj čas se SORem je definitivně sečtený. Během příštího týdne by měl být nahrazen jedním z těchto trikolórových strojů. Na jednu stranu bych měl s kolegou načít nejedno šampáňo. Protože si nejsem vědom horších strojů, než s kterým jsem do teď měl tu čest. Na druhou stranu strach z neznámého už teď způsobuje žaludeční potíže. Budu si muset vytvořit nový zvyk, novou rutinu. Už teď mi je jasné, že budu hledat ovládací prvky, tam kde nejsou. Z každé nalepené žvýkačky budu vidět rudě. A to ještě nevím, jak proběhne křest. Křest SORa proběhl hned v prvních 20 kilometrech, kdy se mi tam jeden z cestující počural a to jsem stejně stavěl u vzrostlého dubu. Hold už neudržel.
10245
Daily Activity, Home Improvement, Moving Around Office, Walking
Height
182 cm
Weight
97 kg
Body Fat
%
Waist
cm
Thighs
cm
Chest
cm0
0
0.000
22 comments
avatar

Myslel jsem, že lidé v autobusech spíše zvracejí...
!trdo

0
0
0.000
avatar

To taky. Převážně v pátek večer. Na všechno se dostalo.

0
0
0.000
avatar

Tak držím palce, ať se s novým strojem brzy sžiješ a dobře šlape ;)

!BEER
!trdovoter
!COFFEA
!shop

0
0
0.000
avatar

Hi~ xlisto!
@jjprac has gifted you 1 SHOP!

Currently you have: 2 SHOP

View or Exchange SHOP Please go to steem-engine.com.

Are you bored? Play Rock,Paper,Scissors game with me!
0
0
0.000
avatar

Iveco autobus - to bude jistě bezproblémový stroj. Ale ty Libchavské SORy, že byly tak problémové, to jsem netušil.
!trdo
!COFFEEA

0
0
0.000
avatar

Je to produkce Karosy z Vysokého Mýta. Nejsem si jistý v jakém majetkovém poměru jsou. Jestli je Iveco koupilo, nebo vyrábí jen v licenci.
U SORa bylo spousta nedotažených drobností. Motor je také od Iveca a i další jiný komponenty. Namátkou vyjmenuji. Pojistkovou skříň s relátky umístili nad hlavu řidiče. Takže během prvního měsíce jsem se vždycky při usedání do sedačky praštil do hlavy. Sedačky pro cestující mají až moc vysoké opěrky. Stačí, aby se cestující trochu schoulil a nemáš jej možnost v zrcátku vidět. Často pak s někým přijedeš až do garáží.
Hadička k ostřikovačům je vedena nad pedály. stačí, když se uvolní, či vypadne a postříkáš si nohy. Šířka zadních dveří je příliš úzká, byly by potřeba tak o 5 cm širší pro pohodný nástup s kočárkem. Prostor pro kočárek je nedostatečný. Stačí jeden a už se kolem něj neprojde, protože zasahuje do uličky. Zavazadlový prostor pod podlahou je nízký, i když podle víka kufrů se zdá být vysoký, hned za ním je snížená podlaha o dobrých 10 cm. Větší kufry, nebo složený kočárek se tam už nevejde. To je tedy hlavně hendikep u zájezdových verzí, u linkových se kufry moc nevyužívají. Víka kufrů, dole mají záhyb ve kterém se drží bláto a sníh. Když jej otevřeš pro něco se natáhneš a akorát se to bláto uloupne a spadne ti za krk.
Mechanici by měli zase svoje. Hlavně přístupy k některým částem, které se často spravují. Nebo že některé část jsou dost poddimenzované (hlavně kulové čepy) a nevydrží ani rok provozu.

0
0
0.000
avatar

Aha. To jsem nevěděl, že jsou vyrobené u nás. No při výrobě a navrhování toho SORu se meli poradit s řidiči a mechaniky. Ne to navrhnout od stolu. A ta výdrž některých komponentů je tedy tristní.

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 72.395 AFIT tokens for your effort in reaching 10245 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 26.34% upvote via @actifit account. 25.42% of this upvote value is a result of an exchange transaction you performed for 20 AFIT tokens !
The following boosts were applied to your post:

Water Bottle - L1
+ 5 AFIT
Running Shoes - L1
+ 10 AFIT
Sports Drink - L1
+ 3 % SPORTS

Boosts increased your AFIT earnings by 15.0000 AFIT

Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000