Dnes válčíme s... @krakonos -em! Technikálie.

avatar

Tenhle text není psán pro literární krásu, ale čistě na kšeft. Má obohatit mě, má obohatit i ostatní členy naší gildy.

V prvním plánu dostaneme za článek nějaký ten hive, případně i tokeny. (Kdo může, může podpořit aspoň !hivebits ... Vítáno je vše.)

V druhém plánu by nás měl každý článek nějak navést, abychom hráli lépe, to znamená s větším finančním efektem. (Ano, bude to dnes na téma prachy, prachy a pro změnu zas jen prachy. I tuhle polohu umím.) Ale dnes bude článek jen o technikáliích.

Jo, prachy... Autoři hry ji asi nespustili proto, aby si někdo pěkně zahrál, ale aby na tom oni sami vydělali. A já to nehraju proto, že mě to baví, nebo abych byl nejlepší, ale abych taky vydělal. Což nespouštím ze zřetele.

Tak ty slíbené technikálie... Existuje https://giftgiver.site/ Tam můžete požádat o delegaci pro svůj účet, pokud je jeho hodnota Estimated Wallet Value nižší než 200 USD. Delegace je vždy na týden. Ale dá se prodlužovat. Budu se o to prodlužování starat, jak to půjde. Účet je občas prázdný... Dostali jsme 10.995 HivePower.

Přes stejný účet občas protočím i faucet, který může každou hodinu poslat 0.001 hive na účet + 0.002 HivePower. No, nic moc. Máte někdo nějaký lepší nápad?

Tohle by mělo dát aspoň do začátku dost HivePower, abychom mohli 1x denně napsat článek, časem i víc...

Prosím a navrhuji, aby @jedenjenda alespoň 1x denně vstoupil do účtu a provedl v peněžence Power Up. Díky @cesky.donator jsme včera obdrželi 5 hive. Díky.

Výjimečně dnes dávám tag #cesky , aby si článek opravdu všichni přečetli. Jinak jsem se rozhodl zařadit tagy, které vidíte. Využil jsem všech deset pozic... Netvrdím, že jsou to ty nejlepší možné. Máte někdo lepší nápad?

A pak jen maličkost. @pavelsku si založil účet na Splinterlands, investoval 10 USD. A nehraje. Existuje technická možnost, abychom jeho účet nějak získali? Ne bezplatně. Win to win strategie. I když není členem České gildy, získá tak dobrý důvod nás podporovat. Je lze? Nevím.

Pak tu vidím možnost pro @zirky a @zirkonov . Chtějí se hrou seknout. Možná. Můžeme získat i jejich účty? Zase ne bezplatně... Nebo aspoň od nich získat jejich karty. Takové ty, co je nikde nekoupí, nikdo nenajme, ale nm by zvýšili Power účtu...

A jsme pro dnešek ve finále. Kdo se hlásí, že napíše článek zítra? Je nás v gildě krásných 13... Pokud se nikdo nepřihlásí do zítřka do 16 hodin, napíšu zítra zase já. Tentokrát něco snad už trochu i o té vlastní hře...
image.png0
0
0.000
33 comments
avatar

@zirkonov v klanu není. Jelikož moc netvoří na HIVE a co se týče karet taky nic moc. Odevzdat účty zatím nehodlám. U účtu @zirky mám investici cca 150 USD neli víc . Pochybuji že by je někdo zaplatil. Hodnotu karet mii teď píše peakmonsters nějakých 60 USD.
Zkusím časem znova zprovoznit bota abych byl aspoň trochu užitečný.
Pokud by to nevyšlo budu spíš karty pronajímat, byť pod cenou.

0
0
0.000
avatar

Hledám něco výhodného pro všechny strany. Moje návrhy vůbec nemusí být dobré. Chci vyvolat diskusi, která přinese to nejlepší řešení.

0
0
0.000
avatar

Congratulations @guildacesky! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s):

You received more than 50 upvotes.
Your next target is to reach 100 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Power Up Day - August 1st 2022
Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!
0
0
0.000
avatar

Hru jsem pro sebe vyhodnotil jako slepou uličku a deset babek oželel. Pokud někdo chce převzít účet, ví jak a napíše mi, co mám udělat, udělám to. Ale sám aktivně se tím už zabývat nebudu.

0
0
0.000
avatar

Já to technicky nedám, ale pokud existuje řešení, tak věřím, že s ním někdo přijde.

0
0
0.000
avatar

Plně převzít účet by asi znamenalo sdílet/předat posting key. Podobně jsem provozoval robota pro @krakonos. Což není zrovna dobré řešení s ohledem na povahu posting klíče a soukromí atd. Další z možností je asi poslat dostupné karty někomu jinému.
Možná to jde i jinak, ale to už nevím.

0
0
0.000
avatar

Účet by taky mohl automaticky hlasovat pro české články. Tím by se trochu HP získalo.

!PGM

0
0
0.000
avatar

Sent 0.1 PGM - 0.1 LVL- 1 STARBITS - 0.05 DEC - 15 SBT tokens to @guildacesky

remaining commands 1

BUY AND STAKE THE PGM TO SEND A LOT OF TOKENS!

The tokens that the command sends are: 0.1 PGM-0.1 LVL-2.5 BUDS-0.01 MOTA-0.05 DEC-15 SBT-1 STARBITS-[0.00000001 BTC (SWAP.BTC) only if you have 2500 PGM in stake or more ]

5000 PGM IN STAKE = 2x rewards!

image.png
Discord image.png

Support the curation account @ pgm-curator with a delegation 10 HP - 50 HP - 100 HP - 500 HP - 1000 HP

Get potential votes from @ pgm-curator by paying in PGM, here is a guide

I'm a bot, if you want a hand ask @ zottone444


0
0
0.000
avatar

Vzhledem k jeho síle 5 HP vlastní a 11 HP půjčených... Časem jistě zmohutní.

0
0
0.000
avatar

Jistě, to je spíš výhledová úvaha.

0
0
0.000
avatar

!hivebits

0
0
0.000
avatar

Thank you for your witness vote!
Have a !BEER on me!
To Opt-Out of my witness beer program just comment STOP below

0
0
0.000
avatar

Pri písaní článkov a akejkoľvek inej aktivite tohto účtu by som navrhoval podľa možností sa čo najviac držať hesla "autopilot". Našu gildu rád všemožne podporím, ale málokedy mám dosť času napísať článok aj z vlastného účtu. A skúsenosti hovoria, že prvotný zápal postupne ochabne aj u tých najmotivovanejších.

Ja to urobiť neviem, ale ideálne by podla mňa bolo, ak by tento účet každý deň automaticky publikoval napr. nejaké vygenerované štatistiky gildy, prípadne všetkých jej členov. Tým by každý deň bez námahy zinkasoval naše hlasy a na rozvoj gildy by bolo zarobené.

!HBIT

0
0
0.000
avatar

Já si také myslím, že se to moc neujme, jako jiné podobné nápady. Ale za sebe zkusím udělat všechno, aby se to přeci chytlo...

0
0
0.000
avatar

No to by bylo ideální, bohužel nejsem tak technicky zdatný, abych něco takového dokázal vytvořit. :(

0
0
0.000
avatar

Takový můj experimentální experiment...
!gift

0
0
0.000
avatar

And co to udělá teď?
!BBH
Že by nic?

0
0
0.000
avatar

Jinak co se týče návrhu převzít cizí účty ve Splinterlands, tak si myslím, že to možné není, že to je pevně vázané na Hive účet.

Jinak děkuji za článek, až přijde vyúčtování, tak myslím že s budovami docela pohneme :)

0
0
0.000
avatar

Taky si myslím, že to nejde... Ale co kdyby... Někdo je možná chytřejší než my.

0
0
0.000
avatar

Ještě co se týče dnešního článku, nevím zda něco připravuješ nebo nikoliv, každopádně chci něco vypublikovat, a skoro by se mi hodilo to sem hodit co nejdříve, protože to musím ještě napsat, teprve teď jsem se dostal k PC. Takže pokud už to máš připravené, tak to sem hoď, jinak bych to poslal dnes.

0
0
0.000
avatar

Stack more then 1000 BBH Tokens at you account to use this feature.

0
0
0.000