Przyjemne z pożytecznym / Pleasant and useful My Actifit Report Card: September 16 2022

Cudowny dzień na aktywne spędzanie czasu, a z powodu zepsutego samochodu były jej nadwyraz dużo.

Z powodu awarii samochodu , który trzeba było odstawić do mechanika. Musiałem odbyć spory kawałek drogi ad niego spowrotem do domu, w celu przygotowania obiadu dla dzieciaków. Samochód miał być gotowy za kilka godzin, tuż przed odebraniem dzieci że szkoły.

Kiedy przyszła już odpowiednia godzina udałem się spowrotem w celu odebrania samochodu, bo niestety, ale czwórkę dzieci odwieść po szkołach i przedszkolach, nie jest łatwo i to jeszcze jak ma się na rano do pracy. A zwłaszcza kiedy żonka pójdzie z samego rana koło 5 do pracy, a ja zostaję z tym całkiem sam. Więc w takich przypadkach samochód przyśpiesza wszystko.

Ja dotarłem na miejsce, okazało się że samochód jeszcze jest naprawiany. Z powodu dalekiej drogi do domu, uznałem że łatwiej będzie poczekać spacerując w pobliskim parku. No i tak właśnie zrobiłem.Park miał swój urako , nawet znalazłem dość ciekawy plac zabaw, szkoda że nie było że mną moich dzieciaczków , miały by gdzie się wybawić.Sama konstrukcja i sposób wykonania robiły bardzo duże wrażenie. Nawet po rodzaju materiału było widać że było bardzo dobrze przygotowane do eksploatacji przez maluchy, a nawet starsze dzieci.Po kilku godzinach spędzonych w parku, dotarła do mnie smutna wiadomość, że moje czekanie dobiegło końca, ponieważ samochód nie zostanie dzisiaj naprawiony.

Wyobraźcie sobie moja mine, kiedy o tym usłyszałem. Tyle czeka i oprócz miłych widoków wróciłem beż samochodu.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


16/09/2022
61838
Daily Activity, Photowalking, Walking0
0
0.000
5 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 98.8201 AFIT tokens for your effort in reaching 61838 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 25.32% upvote via @actifit account. 25.00% of this upvote value is a result of an exchange transaction you performed for 200 AFIT tokens !

The following boosts were applied to your post:
Protein Shake - L2
+ 15 % AFIT
Protein Shake - L3
+ 15 % AFIT
Protein Shake - L4
+ 16 % AFIT
Boosts increased your AFIT earnings by 31.1351 AFIT
AFIT rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Follow us on Twitter | Join us on Telegram
Download on playstore | Download on app store

Knowledge base:
FAQs | Whitepaper
How to signup | Maximize your rewards
Complete Actifit Tutorial
rulersig2.jpg
Actifit supports cross-chain decentralization. Support our efforts below:

0
0
0.000