Pożar / My Actifit Report Card: September 12 2022

Zobaczyć pożar a z nim walczyć , to dwie różne sprawy. Zobaczyć co potrafi zrobić, jakie potrafi zostawić po sobie spustoszenie.

Zobaczyć to wszystko na własne oczy, będąc prawie przed samym centrum piekła jest widokiem nie do opisania. Czujesz ciepło , widzisz albo sama pustkę spowodowaną kłębami dymu, lub intensywne światło kłębiące się przed twoimi oczami lub w niedalekiej oddali.W ilu akcjach człowiek nie brał udziału to i tak do ognia ma się wielki respekt. Jest on nieprzewidywalny, a każdy krok w jego stronę musi być jak najbardziej przemyślany. Wkraczając na jego teren musimy uważać gdzie stawiamy nogi. Rozważnie wybierać drogi w którą stronę musimy iść. A dlaczego tak jest, ponieważ każda nasza zła decyzja lub błąd może być naszą ostatnią. Może nie być już możliwości naprawy naszej pomyłki.


W naszej pracy trzeba podejmować decyzje bardzo szybko, ponieważ wszystko potrafi się zmienić w ułamku sekundy. Ogień potrafi się rozprzestrzeniać w bardzo szybkim tępię, jest on uwależniny od rodzaju paliwa jakie napotka na swojej drodze. Jeżeli jest łatwo palnę, strawienie go idzie mu bardzo szybko, jeżeli bardziej odporne na ogień idzie mu to jlbardzo wolno.


Naszym głównym zadaniem jest najpierw sprawdzenie i ratowanie życia ludzkiego. Ograniczenie się pożaru i bronienie innych zabudowań lub majątku przed pożarem. A na samym końcu zwalczenie go. Czyli podjęcie działań , które będą miały na celu jak najszybsze go zatrzymanie i całkowite ugaszenie, ale starając się ograniczyć wszystkie możliwe straty materialne do jak najmniejszego minimum. Prąd mgłowy w mieszkaniu do podania małej ilości wody , a zarazem posiadający największe zastosowanie przy tłumieniu i małej możliwości zalania wodą stosowana do gaszenia, na inne piętra danego budynku.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


12/09/2022
31089
Daily Activity, Photowalking, Walking0
0
0.000
1 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 353.0225 AFIT tokens for your effort in reaching 31089 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.95% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Rank Bag - L1
+ 10 % User Rank
Rank Bag - L2
+ 10 % User Rank
Rank Bag - L3
+ 10 % User Rank
Rank Bag - L4
+ 11 % User Rank
Rank Bag - L5
+ 13 % User Rank
Sports Hat - L3
+ 15 % AFIT
Sports Hat - L4
+ 16 % AFIT
Protein Shake - L1
+ 15 % AFIT
Sports Hat - L5
+ 18 % AFIT
Protein Shake - L2
+ 15 % AFIT
Protein Shake - L3
+ 15 % AFIT
Protein Shake - L4
+ 16 % AFIT
Water Bottle - L1
+ 5 AFIT
Running Shoes - L1
+ 10 AFIT
Water Bottle - L2
+ 10 AFIT
Water Bottle - L3
+ 20 AFIT
Running Shoes - L2
+ 15 AFIT
Running Shoes - L3
+ 20 AFIT
Running Shoes - L4
+ 25 AFIT
Water Bottle - L4
+ 35 AFIT
... and 3 other gadgets.
Boosts increased your AFIT earnings by 287.2975 AFIT
AFIT rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

0
0
0.000