Siła natury / My Actifit Report Card: September 9 2022

Przychodzi mi czasem zmierzyć się z niektórymi żywiołami matki natury, które nie znają ani litości, ani wyrozumiałości dla innych. Są siłą z którą każdy musi się liczyć.

Najczęściej spotykam się z ogniem, który jest jednym z głównych celów po co powstała Straż Pożarna. Oczywiście nie chodzi mi tylko o to że zostaliśmy powołani do walki ściśle przeciwko niemu.


Ale dzięki użyczeniu innego żywiołu potrafimy w niektórych sytuacjach go powstrzymać, lub ograniczyć zniszczenia , które potrafi dokonać. Chociaż czasami zdaję mi się jak by to ogień miał powstrzymać ludzi, przed niszczeniem samej natury. Ponieważ jak to w sytuacjach pożarów dla przykładu lasów, pod ich popiołami wyrasta nowy. A wielu wypadkach ogień nie powstaje beż udziału człowieka, lub z powodu jego nieostrożności lub krócej głupoty.


Ale najbardziej nie do powstrzymania jest żywioł wody, który nie ma przeciwnika mogącego go powstrzymać. Ponieważ nie idzie on tylko z przodu, tyłu czy z boku. Ale może nas zaskoczyć nawet od góry w postaci deszczu. A przy odpowiedniej ilości opadów potrafi napełnić sobą każdą przestrzeń.


Potrafi utorować sobie samemu drogę do celu. Wydrążyć dziurę w skalę, ponieważ nigdzie mu się nie spieszy. Jes nadwyraz cierpliwy .


A zarazem zmiennych, może przyjść ale może w tej samej chwili odejść.

A natura jak dobra matka zawsze mu pomoże w dążeniu do swojego celu.


Mamy łodzie żeby po nim pływać, ale tylko jeżeli nam na to pozwoli. Ponieważ że spokojnego nurtu, może zamienić w burzliwą niszczącą wszystko siłę, która oprucz natury , która korzysta z niego do życia w harmonni. Potrafi zniszczyć wszystko na swej drodze, a dzięki swojej właściwości odwrócić w niektórych przypadkach proces tworzenia przez człowieka, deski zgniją, stal będzie rdzewiedź powracając w postaci pierwiastka do natury.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


09/09/2022
49232
Daily Activity, Photowalking, Walking0
0
0.000
3 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 429.5615 AFIT tokens for your effort in reaching 49232 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 2.08% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Rank Bag - L1
+ 10 % User Rank
Rank Bag - L2
+ 10 % User Rank
Rank Bag - L3
+ 10 % User Rank
Rank Bag - L4
+ 11 % User Rank
Rank Bag - L5
+ 13 % User Rank
Sports Hat - L1
+ 15 % AFIT
Sports Hat - L2
+ 15 % AFIT
Sunglasses - L1
+ 15 % AFIT
+ 1 % SPORTS
Sports Hat - L3
+ 15 % AFIT
Sunglasses - L2
+ 15 % AFIT
+ 1.5 % SPORTS
Sunglasses - L3
+ 15 % AFIT
+ 2 % SPORTS
Sports Hat - L4
+ 16 % AFIT
Protein Shake - L1
+ 15 % AFIT
Sunglasses - L4
+ 15 % AFIT
+ 2.5 % SPORTS
Sports Hat - L5
+ 18 % AFIT
Protein Shake - L2
+ 15 % AFIT
Sunglasses - L5
+ 17 % AFIT
+ 3 % SPORTS
Protein Shake - L3
+ 15 % AFIT
Protein Shake - L4
+ 16 % AFIT
Water Bottle - L1
+ 5 AFIT
... and 19 other gadgets.
Boosts increased your AFIT earnings by 361.8765 AFIT
AFIT rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

0
0
0.000