Wszystko co potrzeba to czas / My Actifit Report Card: September 5 2022

Człowiek cały czas jest zabiegany i czasami potrafi zapomnieć co tak naprawdę jest ważne, a zwłaszcza dla kogo to wszystko robi.

Była kiedyś taka piosenka , o tym że jedyne czego nam potrzeba to czas, chyba każdy odczół w swoim życiu, chociaż raz ,że 24h to często jest o dużo za mało na jeden dzień.

A zwłaszcza kiedy trafią nam się dobra zabawa, gdzie tracimy poczucie jak szybko leciu on do przodu. Jakby przeskoczył o kilka godzin do przodu nie wiadomo kiedy.

Ja często tak mam jak z dzieciaczkami się razem bawimy. I niewiadomo , kiedy minęło parę godzin i pora albo wracać do domku, lub iść już spać. Co bardzo często jest mi trudno im to wytłumaczyć.

Tak samo jest kiedy nie ma mie w domu jeden tylko dzień, bo idę do pracy. Jak wracam i spojrzę na dzieciaczki to dopiero zauważam ile urosły, i że nie są już takie maleństwa jak kiedyś, nawet potrafią nie raz sprawidź w naszych rozmowach, że brak im argumentów, albo użyją słowa o które nigdy ich nie podejrzewałem że je znają, oczywiście chodzi o wyrafinowane słowo inteligentnej osoby, a nie podwórkowy potoczny język.

Najlepiej w takich sytuacjach lubię usiąść, razem z nimi i przejrzeć nasze stare zdjęcia. Zaczynając odtych w których są jeszcze maleństwami , które bardzo potrzebują rodziców do pokazania im wielkiego świata, nauczenia ich chodzić, pierwsze słowa, pierwsze kroki i ściąganie rzeczy z półek jak tylko udało im się sięgnąć. Chwile które każdy z rodziców ma nazawsze w pamięci.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


05/09/2022
31099
Daily Activity, Photowalking, Play with kids/grand kids, Walking0
0
0.000
2 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 65.8275 AFIT tokens for your effort in reaching 31099 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 25.19% upvote via @actifit account. 25.00% of this upvote value is a result of an exchange transaction you performed for 200 AFIT tokens !


AFIT rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Follow us on Twitter | Join us on Telegram
Download on playstore | Download on app store

Knowledge base:
FAQs | Whitepaper
How to signup | Maximize your rewards
Complete Actifit Tutorial
rulersig2.jpg
Actifit supports cross-chain decentralization. Support our efforts below:

0
0
0.000