Хороший рік, поганий рік

avatar

pexelsvisionpicnet342248.jpg

Нещодавно гурт "Танок на майдані Конго" (або ж ТНМК, якщо скорочено) випустив нову пісню з дуже промовистою назвою "Хороший рік, поганий рік", яка присвячена важкому 2020 року, в основному через пандемію коронавірусу. У пісні виділяються основні важкі віхи року, що минає - і їм протиставляються хороші, позитивні моменти, які б не сталися з нами, як би не було моментів важких.

Пісня мені дуже сподобалася і запала в душу, адже я завжди мріяла жити саме так - коли все, що не стається, стається до кращого, але рідко так виходило. То ж я спробую описати те, що відбувалося, використовуючи тези, що є в тексті пісні.

То ж планета пішла на карантин, у березні-квітні це був тотальний карантин і у повітрі витало відчуття тривоги. Люди були змушені провести декілька місяців у тісній квартирі. Ну, що ж, можливо якраз після Нового року на цю планету чекає бебі-бум.

Щоб вберегтися від вірусу, ми привчили себе ретельно і часто мити руки, почали частіше користуватися дезінфікуючими засобами. Це, схоже, вже в'їлося у нашу пам'ять і залишиться там після подолання ковіду (хоча я й раніше мила руки з милом завжди, коли поверталася додому, але багато моїх знайомих усвідомили значимість цієї процедури саме цього року.

pexelsburst545021.jpg

Ми стали менше подорожувати за кордон - настав час пізнати краще свою країну. вона в нас така чудова і багата цікавими і незвіданими місцями.

Ще одним плюсом вимушеного сидіння на карантині стала можливість дочитати, те, що недочитали, подивитись, що давно хотіли, але не було часу, одним словом зробити те, що планували здійснити "колись потім".

А ще ми навчились цінувати кожну мить, почали частіше задумуватись про те, на що ми витрачаємо своє життя, чи не живемо намарно. Ймовірна загроза глобального винищення (ну, спочатку так здавалося) нагнала на нас страху, в голову лізли дурні думки, які допомагали нам долати ті, хто поряд - сім'я, друзі, колеги, ми почали гостріше відчувати та сильніше любити. Чимало людей пішло в кращий світ, ми почали сильніше цінувати тих, хто поруч.

Оптимізму і не додала короновірусна криза, від якої постраждали цілі галузі економіки і, в першу чергу, люди. Важко було всім, комусь більше, комусь менше, але це торкнулося всіх, але люди продемонстрували дивовижний приклад згуртування, рятуючи те, що вони люблять та знають з дитинства.

Цього року світ змінився, це однозначно. Багато речей зміняться назавжди, але я хочу вірити, що всі зміни до кращого і в майбутньому нас чекає багато дивовижного та захопливого. Привіт, хороший 2021 рік! 😉

pexelsolyakobruseva5417664.jpg


Фото 1 автора VisionPic .net з Pexels.

Фото 2 з Peхels.

Фото 3 автора Olya Kobruseva з Pexels.0
0
0.000
1 comments
avatar

Це правда! Як кажуть: не було б щастя, та нещастя допомогло!

0
0
0.000