[PL / ENG] My Actifit Report Card: March 7 2023

Wtorek nie byłby aż taki zły, gdyby nie to, że zaczął się wizytą w urzędzie, a jeśli jest coś, czego nienawidzę tak samo jak zimy - to byłaby to biurokracja ;)

Tuesday wouldn't be so bad if it didn't start with a visit to the office, and if there's one thing I hate as much as winter - it would be bureaucracy ;)

Och, i rzecz jasna, nienawidzę również PiSu, który pnie się po trupach do celu (dosłownie), a potem jeszcze wrzuca takie coś.
Nie, nie oglądam TVPiS, to Bombelek dopadł pilota i włączył cokolwiek.

Oh, and of course, I also hate PiS who climbs over dead bodies to the goal (literally) and then throws something like this.
No, I don't watch TVPiS, Bombelek got the remote control and turned on anything.

Ogólnie, to proszę sobie nie myśleć, że ja zawsze taka pełna nienawiści jestem, bo nie, absolutnie. Po prostu cały dzień potwornie boli mnie głowa. Niby wyniki jednak w porządku, ale ten ból jest nieznośny i przez to cały dzień (i ja) również.

In general, please don't think that I am always so full of hate, because absolutely not. I've just had a terrible headache all day. The results are fine, but the pain is unbearable and so is the whole day (and me).


_This report was published via Actifit app ([Android](https://bit.ly/actifit-app) | [iOS](https://bit.ly/actifit-ios)). Check out the original version [here on actifit.io](https://actifit.io/@asia-pl/actifit-asia-pl-20230308t090226756z)_


07/03/2023
2930
Daily Activity


0
0
0.000
5 comments
avatar

Ozdobny żwirek na pierwszym zdjęciu - można tam znaleźć mnóstwo skamieniałości nawet sprzed 400 mln lat - polecam się poprzyglądać :).
A a propos polityki się nie wypowiadam, bo szkoda czasu ;).
Pozdrawiam

0
0
0.000
avatar

Niestety można też znaleźć sporo całkiem nowoczesnych petów, więc choćbym i nie chciała, i tak muszę patrzeć 🥴 Ale skamieniałości akurat nie było 😉

0
0
0.000
avatar

Dlatego ja kompletnie omijam ten temat. Tzn staram się, ale jak się nudzę w pracy (co jest dość częste :F), to trudno mi utrzymać mój nakaz nie przeglądania fejsa, wykopa etc. w takich sprawach. Dlatego bardzo chciałbym pracować w HomeOffice, jak część moich znajomych. Byłbym "pod telefonem", ale zamiast scrollować, to czytałbym sobie ksiązki lub ogarniał chatę. Tym bardziej, jak boli Cię głowa lub wstaniesz lewą nową, wtedy wszystko Cię wkurwia, a nie ma sensu się wkurzać na kogoś. Zwłaszcza bliskiego.

0
0
0.000
avatar

Otóż to, dokładnie! Marnotrawienie czasu w biurze to dramat, w domu przynajmniej można zupę nastawić i pranie powiesić jak się ma parę minut 😁
A prawda też, że jak człowieka coś boli cały dzień to naprawdę zmienia się podejście całe do wszystkiego, również do najbliższych. Na szczęście na drugi dzień już przeszło 🙏

0
0
0.000
avatar

Ja to jeszcze mam luksus, bo mogę sobie pobrać na kompa stare gry z GOG-a, np. HoMM (taka strategia turowa, zajmuje duuuuuuuuużo czasu) i sobie słucham YT w tle lub piszę teksty. Bez tego bym się załamał, bo potrafię dość szybko zrobić obowiązki i potem muszę palić jana :P.

To dobrze. Ja niestety nie potrafię się nie przejmować, ale stopniowo się tego znowu uczę i jest nieźle.

0
0
0.000