[PL / ENG] Pierwszy upadek / The first fall My Actifit Report Card: January 14 2022

Dobrze, że pochwaliłam się moimi postanowieniami tutaj na forum. Bo dziś bardzo mi się nie chciało, ale wiadomo, jak to jest z weekendami - prawie nie ma szans na trening, więc dzisiaj albo nigdy. I udało się. Niechęć była oczywiście tylko początkowa, bo jak tylko wskoczyłam w dresy i złapałam hantle, to mnie złapał zapał :)
Trening wprawdzie krótki, łącznie z rozgrzewką i rozciąganiem 35 minut. Zrobiłam dwa obwody, a powinny być trzy. Ale Bombel, który jest bardzo zachwycony robieniem za ciężarek przy przysiadach, jest wprost oburzony, kiedy Mama robi inne ćwiczenia z hantlami, trzeba było więc szybciej zmierzać ku końcowi. Nie pomagał też fakt, że ja lubię ćwiczyć do telewizora, a Bombel na co dzień zna tv tylko wyłączony i raczej wolimy, aby jeszcze nie korzystał z takich urządzeń.

Z dramatycznych wieści - zaliczyliśmy dziś pierwszy upadek z łóżka 😭 Na szczęście Dzielny Bombel zniósł to chyba lepiej niż Mama i już podczas dmuchania i całuskowania zaczął chichotać.

It's good that I announced my resolutions here on the forum. Because today I did not feel like training at all, but you know what it is like with weekends - there is almost no chance to train, so it was today or never. And so I did it. The reluctance, of course, was only initial, because as soon as I jumped into my tracksuits and grabbed the dumbbells, I was caught with enthusiasm :)
The training was short, 35 minutes including warming up and stretching. I did two circuits, and there should be three. But the Baby, who is very excited with being the squat weight, is outraged when Mum does other exercises with dumbbells, so it was time to get to the end. The fact that I like to work out with the TV set did not help either, as the TV always is turned off when he's around and we rather prefer that he does not use such devices yet.
From the dramatic news - today we have fallen from bed for the first time 😭 Fortunately, Brave Baby took it better than Mum and started to giggle while being kissed.

IMG_20220114_183244__01.jpg

IMG_20220114_183331.jpg

IMG_20220114_121541.jpg

IMG_20220114_121537.jpg

IMG_20220114_121421.jpg

Styczniowy Cukier stop ✅
Trening 2/2 ✅

January Stop sugar ✅
2/2 training ✅


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


14/01/2022
9655
Aerobics, Walking0
0
0.000
8 comments
avatar

Jak dobrze, że bomble są takie miękkie i elastyczne 😅

Ciężko czasem złapać ten moment między stanem "leżę jak klocek", a czołganiem, pełzaniem i turlaniem. One się potrafią zadziwiająco szybko przemieszczać :D

0
0
0.000
avatar

Nooo, to był moment! Ale cóż, jakoś tych reguł grawitacji trzeba się nauczyć ;)

0
0
0.000
avatar

Noo, ty był moment.

Rzekł 🐌 do 🐢 😉

0
0
0.000
avatar

Znam to, moja Amelka też zleciała z łóżka, a wręcz z niego wyskoczyła. Do tego momentu nie sądziłam, że dzieci mogą być tak szybkie. Na szczęście nic złego jej się nie stało ❤️ co do treningów. Ja zbieram się już kolejny dzień i nic z tego nie wychodzi 🙈

0
0
0.000
avatar

No trzymam kciuki, dawaj, w następnym tygodniu razem ze mną 2x! ;)

0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 61.665 AFIT tokens for your effort in reaching 9655 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.96% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

0
0
0.000
avatar

Z treningami na poczatku (lub podczas powrotów) jest ciężko. Ja jak mam dluzszą przerwę, to zaczynam od 15-20 minutowych sesji. Latwiej jest, gdy wsadzi się nogę we framugę i sie zmusi. No ale ja mowie z perspektywy posiadania psa, dziecko o wiele bardziej wszystko utrudnia... Troche sie tego boję widząc i slysząc znajomych lub czytając wpisy Mamusiek na hive. No ale szczęście i satysfakcja za to duza.

0
0
0.000
avatar

Też się bałam, ale w moim przypadku okazało się, że całkiem niepotrzebnie ;)

0
0
0.000