Закриття грибного сезону

avatar

завершення сезону 13.jpg

Ну все, нарешті моя "сага" про закриття минулорічного грибного сезону підходить до завершення. Матеріалу для публікації назбиралося так багато, що довелося розбити його на декілька підходів)).

Отож, з повними відрами ми спустилися вниз по схилу гори. Нам знову довелося переходити убрід мілководну річку з кам'янистим дном, що було нелегко. Іноді, наступивши на якийсь камінь, довелося балансувати, щоб не впасти у воду.

завершення сезону 2.jpg

завершення сезону 1.jpg

Друзі пішли до машин, а я вирішив оглянути ще одне місце за річкою. Коли ми піднімалися сюди, то знаходили в подібних місцях велетенські білі гриби. Я недарма продирався крізь чагарі, мені пощастило знайти не меншого гриба, ніж на початку нашої мандрівки:

завершення сезону 3.jpg

Коли я вийшов до дороги, де ми залишили машини, то не міг не помітити краси цієї долини між двома горами:

завершення сезону 4.jpg

Традиційне фото усіх наших трофеїв:

завершення сезону 5.jpg

завершення сезону 6.jpg

Зазвичай фото багажника машини, заповненого грибами у моїх розповідях у мене останнє, але ж це закриття сезону 😉. То ж ми вирішили влаштувати собі собі такий собі пікнік, прощальну грибну вечірку на свіжому повітрі)). Ми переїхали трохи далі, до спеціально облаштованого місця для пікніків. Воно розташовувалось за річкою, через яку був перекинута дерев'яна кладка:

завершення сезону 7.jpg

завершення сезону 8.jpg

Ми вирішили розпалити вогонь, але це виявилося дуже непросто. Своїх дров ми не мали, а ті, що ми знайшли тут, були страшенно вологими. Нам з горем пополам це вдалося, але дрова страшенно диміли, створюючи дещо містичну атмосферу. Оскільки ми не смажили нічого безпосередньо на вогні, а використовували спеціальну сковороду, то дим нам не дуже заважав.

завершення сезону 9.jpg

завершення сезону 10.jpg

Поки ми смажили сосиски, шваґрів брат прямо на галявині, де ми зупинилися, назбирав ось таких грибочків, дубовиків, які є цілком їстівними і навіть смачними, хоча багатьох грибників відлякує те, що на зрізі їхні ноги синіють:

завершення сезону 11.jpg

То ж ми гарно погостилися, їли, пили, розповідали веселі історії, дві години минули непомітно, але настав час повертатися додому. Глянувши ще раз на дорогу поміж гір, на яку вже почали наповзати густі вечірні тіні, ми сіли в авто та вирушили у зворотню дорогу.

завершення сезону 12.jpg

Все, тепер залишилося чекати на початок нового грибного сезону! 😊


Частина 1 | Частина 2 | Частина 3 | Частина 4 | Частина 50
0
0.000
0 comments