Ринок сувенірів біля перевернутого будинку в горах

avatar

ринок сувенірів 1.jpg

Я не надто люблю всілякі ринки сувенірів, бо вважаю, що зазвичай там втюхують переоцінені дрібниці, але цього разу, коли ми поверталися із катання на лижах на Буковелі, перед нами стояло завдання знайти такий ринок, бо мій товариш дуже хотів щось придбати додому щось з місцевим колоритом. Довго нам шукати не довелось, не виїжджаючи з Поляниці побачили перевернутий будинок, а біля нього - ятки з сувенірами.

Мушу сказати, що звести такий будинок (не знаю, чи його збудували саме з такими цілями) - це геніальний маркетинговий хід, бо така незвична споруда привертає увагу і ті, хто там опиняються вперше, зупиняються його роздивитися, а то й зробити декілька фото на фоні такої чудасії.

Мої попутники фотографуватися не хотіли і пішли одразу шукати подарунки по ятках, щоб не гаяти часу, а я все ж зробив декілька фото.

ринок сувенірів 2.jpg

ринок сувенірів 3.jpg

Сам ринок знаходиться по дві сторони дороги - на тій самій стороні, що й перевернутий будинок, але трохи далі, і на протилежному боці, одразу ж через дорогу:

ринок сувенірів 4.jpg

Вирішив і я піти на ринок, подивитися, що там цікавого продають. Асортимент спочатку здавався дуже широким, але потім стало зрозуміло, що він повторюється і є майже в кожній ятці. Продавались різноманітні вироби з дерева, всілякі скриньки, шахи, бочечки, горняточка, дощечки з надписами на кожен випадок життя, тарілочки, ступки, підкови, іграшки-свистульки.

ринок сувенірів 5.jpg

Були також цілком типові м'які іграшки, теплі шкарпетки з вовни, різноманітні рукавиці (гірськолижний курорт все ж неподалік 😊). Ну і як же ж без в Карпатах без сушених та маринованих грибів, баночки яких вишикувалися цілими рядами. А родзинкою на ринку був специфічний смаколик, варення із молодих шишок, мабуть смерекових. Його навіть давали скуштувати і я не втримався і спробував на смак. Це виявився солодкий сироп із насиченим гіркуватим хвойним смаком. Мабуть, добре до чаю давати, коли застудишся)).

ринок сувенірів 6.jpg

ринок сувенірів 7.jpg

Я все ж не втримався і купив дещо на ринку, ціни начебто не були захмарними 😆. Придбав теплі вовняні шкарпетки для дружини та сестри, дерев'яну пташку-свистульку для Даринки, а ще горіходавку у вигляді білого гриба)).

Ця зупинка була передостанньою на нашій дорозі додому (ми ще заїжджали на заправку). Ми повертались до Львова, сповнені вражень та задоволення від катання на лижах 😊.


Частина 1 | Частина 2 | Частина 3 | Частина 40
0
0.000
6 comments
avatar

Будинок здивував так здивува!!!

0
0
0.000
avatar

То його призначення))

0
0
0.000
avatar

За кордоном таких домів повно, а у нас поки що рідкість... Цікаво, як там всередині? І яке призначення будівлі?

0
0
0.000
avatar

Призначення - привертати увагу, для проживання краще збудувати щось більш традиційне))

0
0
0.000
avatar

Мммм... Тобто це суто декорація і всередині там нічого нема? :(

0
0
0.000
avatar

Я туди не заходив, але, схоже, що там є декілька кімнат. Що там всередині я не знаю.

0
0
0.000