Низький сезон на Буковелі

avatar

IMG_20201213_103901.jpg

Привіт, друзі! Минулого разу я розповів вам про планування бюджетного відпочинку (а саме катання на лижах). Сьогодні я розповім вам, як ми з друзями це здійснили 😃.

Ми взяли абонементи на катання на лижах на низький сезон (який триває з 1 по 15 грудня, а потім з 15 березня) на два дні поспіль. Тобто, якби ми використали лише один день, то інший день нам би "згорів". Це не дуже зручно, проте дешевше за абонемент з днями на вибір. Ми точно знали, що пробудемо на Буковелі 2 дні (наскільки це можливо, звісно, бо іноді трапляються форс-мажори), тому я і придбав такий абонемент.

Для катання ми обрали дати 13-14 грудня, через те, що так було зручно всім учасникам поїздки, а нас було троє - я, мій шваґро та мій одногрупник, з яким ми дружимо ще з Політеху. Ми шукали четвертого, але через різні причини решта потенційних кандидатів відпала.

Не зважаючи на те, що була середина грудня, в околицях Львова снігу не було зовсім. Проте я не переживав, що ми не зможемо покататися, адже більшість трас на Буковелі обладнана сніговими гарматами, а ночі були достатньо морозними, щоб вони виявилися ефективними.

Загалом, я виявився правим. Траси дійсно були вкриті снігом. Але не всі і лише траси. Ті місці, які не були призначеними для катання, були абсолютно безсніжними.

IMG_20201213_124811.jpg

IMG_20201213_120408.jpg

Не зважаючи на те, що околиці були абсолютно безсніжними, все ж катання навіть в такому теплому грудні мені сподобалося більше, ніж катання навесні (я був на лижах наприкінці березня минулого року, якраз перед впровадженням повсюдного карантину), настрій був більш зимовим. Хоча плюсова температура вдень вносила свої корективи у катання. На більшості трас (офіційно були відкриті лише сині траси, тобто найлегшого рівня складності) до обіду утворювалися горби, які початківцям (таким як мої супутники) було складно об'їжджати. Я б навіть сказав, що всі ці сині траси по обіді ставали червоними. Але, на відміну від своїх минулих поїздок на лижі, цього разу я насолоджувався нерівностями трас на повну. Я пролітав ці горбики майже на максимальній швидкості і втомлювався набагато менше, ніж коли б я об'їжджав би їх. Проте друзі мали трохи менше досвіду, то ж інколи падали 😄.

IMG_20201213_124732.jpg

Щоб зекономити час, ми вирішили кататися без обіду, але завершити катання на годину швидше. Цей час пролетів дуже швидко і ми по максимуму насолодилися катанням, не зважаючи на дрібні перешкоди.

IMG_20201213_113555.jpg

Хочу додати, що я маю досвід катання без лижних окулярів. Коли не падає сніг та немає сліпучого сонця (як було цього разу) без них, в принципі, можна обійтись. Але з окулярами задоволення від катання посилюється в рази, то ж, якщо маєте можливість, перед поїздкою на лижі позичте їх в когось (я позичив в іншого свого шваґра 😊), купіть або ж можна взяти напрокат на самому курорті. Проте там потрібна велика грошова застава, раніше було 800 грн, цього року не знаю.

IMG_20201213_113212.jpg

Отож, ми завершили катання трішки швидше, але недостатньо швидше за інших. На перевалочному підйомнику 2R, який дозволяє піднятися до другого паркінгу, де залишили своє авто, зібралося дуже багато люду і ми провели в черзі 15 чи навіть 20 хвилин.

Про наш вечірній відпочинок та пригоди з сауною я розповім вам наступного разу!😊0
0
0.000
6 comments
avatar

Цікаво. Але ще цікавіше, скільки все ж таки коштує відпочинок 2 дні разом з абонементом і проживанням? Може відкриєте таємницю наступного разу?

0
0
0.000
avatar

Так я ж написав у першому пості, мені це все винесло в 2000 грн

0
0
0.000