Химерна знайомість

дно 1.jpg

Насправді я не планував обробляти сьогодні ці фот і тим більше розповідати про них. Я обрав собі за мету обробити фотографії білої кицьки на білому снігу 😄. Я обрав ці фото і завантажив їх у робочу папку, проте коли я відкрив лайтрум, то побачив там ці фото. "Ну ок" - подумав я, - "Нехай будуть ці зображення". Я взявся за них. Додав контрасту, різкості, зробив глибшими тіні, то ж біле стало білішим, а темне - чорнішим.

То ж що ж це таке? Мабуть з першої фотографії не вгадав ніхто)). Зблизька це дещо нагадує кельтський хрест. Але це лише асоціація. Навряд чи виробники пивних ящиків закладали саме такий сенс у свою продукцію. Так, це лише елемент дна ящика для пивних пляшок, сфотографований на максимально близькій відстані (для мого об'єктива). На останньому фото більш загальний план, то ж таємничість перших фото зникає і з'являється пізнаваність 😊.

Якщо ви стежите за моїм блогом, то знаєте, що я люблю фотографувати звичні речі так, щоб побачити там нові сенси та приховані символи, там де їх немає. Я знаю, що їх не маю, але люблю робити свої фото так, начебто вони є. Хоча все в світі відносно і символізм (чи навпаки) деяких речей також.

дно 2.jpg

дно 3.jpg

дно 4.jpg0
0
0.000
0 comments