Новий етап робіт на будівництві. 🔌

avatar

Приступили ми до нового етапу робіт у нас на хатині)

Ось настав час розведення електрики в хаті і якби смішно не звучало, розпочинатись воно має з схеми розташування меблів у приміщенні. Тож перед тим як кликати електрика, треба все гарно продумати. І навіть, якщо ви уявляєте де і як буде у вас стояти, то нюансів залишається ще дуже багато. І як завжди можна звернутись до професіоналів, які все намалюють, прорахують відповідно до стандартів. А ви лише проконтролюєте. А можна спланувати це і самостійно. Так будемо робити ми (бо це вартує лише мого часу, а не грошей).

Всі одразу згадали прислів'я "час - це гроші "😉, звичайно, погоджусь з вами, але в даному випадку точно дешевше. Питання чи краще - покаже час 🙃


545750.jpg

Чому важливо спершу спланувати розташування меблів, а не просто в кожен кут тицьнути розетку?

Бо часто буває, що потім до цієї розетки важко добратися, бо вона знаходиться за ліжком чи столом, чи їхня кількість не достатня і по всій кімнаті шнури продовжувачів, мов ліани розповзуться кімнатою.
Отже, спершу меблі - потім розетки.


Не давно розмовляла з подругою з роботи, вона 2 роки тому робила ремонт у себе в новій квартирі, і я питала, чи задоволена вона роботою електриків. І одразу почула, що ні. Виявилось свою роботу вони зробили якісно, але не підказали щодо розміщення і кількості розеток на кухні, тож кухонна техніка банально не дотягувала до них на тому місці де її запланувала чи не запланувала моя подруга. А кухня, це "багачка" на розетки і освітлення. Тут, мабуть найбільше роботи, бо і техніки багато. Лише на кухню в себе я нарахувала 14 розеток. 7 прихованих і 7 видимих. І місце розташування дуже важливе, особливо, якщо кухонна техніка вмонтованого типу.

Звичайно є багато вимог щодо місця розташування, виду розетки (силові, звичайні, водозахисні), вигляду (чорні, білі, під колір стін).

Тож сьогодні я намагалась не забути що, як і де я хочу.

! важливо, коли має прийти майстер, перед тим запишіть на планері чи на аркуші те, що ви хочете спитати в нього чи свої побажання. Бо як показує практика, ми під час розмови забуваємо про багато що.

Тож я записала на аркуші. В на днях маємо все це обговорити з електриком.


зображення_viber_2021-03-03_18-09-44.jpg


20210303_125319.jpg


Маєте досвід чи поради? пишіть...

чекайте продовження...


Фото 1 - ресурс0
0
0.000
1 comments
avatar

О так, це ще та морока

0
0
0.000