Намовили спекти штрудель 😉

avatar
(Edited)

Привіт! Захотілось вчора Даринці морозива, а моїй мамі до морозива захотілось штруделя. А я, як добра мама і чемна донька 😄, пішла виконувати їхні забаганки. Правда не без їхньої допомоги, бо Даринка допомагала мені на кухні, а мама бавила Маркіяна.

Я давно вже не готувала штрудель, а це колись був мій коронний десерт. Він смачний, не дорогий і малокалорійний. Колись я з вами, здається ділилась улюбленим рецептом, який перевірений і точно у вас вийде. А я вперше про штрудель дізналась ще дівчинкою, гортаючи мамину книгу з випічкою. Пам'ятаю, як на очі натрапив малюнок з розкачуванням тіста на скатертині, розтягуванням тіста в руках і описами як це зробити. На той момент мені здалось, що це верхівка майстерності і надто складно. Коли я підросла і спробувала штрудель у кафе, то одразу зрозуміла, що мушу його приготувати самостійно. На мій подив, це виявилось простіше простого. Але насправді смачний штрудель з яблуками я приготувала, мабуть, з 4 разу. То тісто не надто тонко розкатала, то забагато начинки, то тріснув і начинка витекла, то яблука не вдалі обрала.

З солодких штруделів я готувала:

  • Штрудель з яблуками
  • Штрудель з вишнями
  • Штрудель з маком
  • Штрудель з сиром

З солених :

  • з овочами і куркою
  • з лососем і шпинатом

P1253739.JPG

Вчора ми спекли два штруделі: один з яблуками і другий з вишнями (горіхів не давала, бо донька не любить, родзинки не давала бо донька їх не любить😆). В неї зараз такий вік, що вона перестала їсти навіть те, що любила)).

Скидаю посилання на рецепт.

Ось такі шматочки насолоди у нас вийшли:

IMG_20210125_172421COLLAGE.jpg

P1253734.JPG

P1253735.JPG

P1253736.JPG0
0
0.000
5 comments
avatar

смакота!

горіхів не давала, бо донька не любить, родзинки не давала бо донька їх не любит

так, без них смачніше 😊

0
0
0.000
avatar

))) ви теж не любите

0
0
0.000
avatar

Відчуваю, що завдяки вашим постам скоро навіть я почну готувати :))

0
0
0.000
avatar

) о це великий комплімент.

0
0
0.000