Zase jednou Splinterlands...


Asi takhle. Koncem srpna jsem měl někam odjet a @zirky byl té dobroty, že mi zase spustil robota.

Nakonec jsem ale nikam neodjel. Nicméně, robot se rozběhl. Šetří mi to snad hodinu času denně... Výsledky? Nic moc. Za dva týdny asi půl dolaru, jak dokládám printscreeny.

Kolik bych vydělal, kdybych hrál ručně? Asi dvakrát tolik. Čtrnáct hodin za dolar... Takže je to jasné. Bude hrát robot.

No a robot byl na počátku v kolizi s ručním hraním. Když jsme hráli oba, já a robot, tak robot začal posílat prázdné vojsko. A prohrával bitvu za bitvou.

Tudíž jsem se nemohl vůbec přihlásit do účtu. Ani hrát brawly, ani přes Peakmonsters pronajímat, ani stakovat SPS... Nic. To teď ale všechno padlo. Už můžeme hrát oba.

Takže se zase vrátím do brawlů. Jen já. @kraki je otrávený a přetížený.

Teda, já jsem taky otrávený a přetížený. Ale jsem zaťatější, takže to nějak se skřípěním zubů dám. Ale za @kraki - ho už hrát nebudu. Navíc se u mě rozjíždí viróza...

A co si myslím o Splinterlands? Ziskové to je, ale pro provozovatele hry. Nicméně, nějaký ten drobek padá se stolu i pro hráče. Dokud běží robot zadarmo...

Ceny pronájmů karet klesly asi na čtvrtinu. Pochopil jsem, že aniž by se vyprodaly balíčky série Chaos Legion, jsou vrženy na trh další balíčky. I když za SPS. Pro hráče to pozitivně nevidím.

Za téhle situace ceny rozhodně nestoupají. Ani u karet, ani u DEC, ani u SPS. Jestli přibývají hráči, nevím...

No, závěrem. Jestli to někoho baví hrát, ať si zahraje. Nic proti ničemu. Pro mě je efektivnější, neuvádím to poprvé, napsat jeden článek než dva až tři měsíce "hraní".

Jenomže mně se teď nechce ani do těch článků...0
0
0.000
6 comments
avatar

Tak aspoň takhle ....
!PGM

0
0
0.000
avatar

Sent 0.1 PGM - 0.1 LVL- 1 STARBITS - 0.05 DEC - 15 SBT - 0.1 THG - tokens to @krakonos

remaining commands 0

BUY AND STAKE THE PGM TO SEND A LOT OF TOKENS!

The tokens that the command sends are: 0.1 PGM-0.1 LVL-0.1 THGAMING-0.05 DEC-15 SBT-1 STARBITS-[0.00000001 BTC (SWAP.BTC) only if you have 2500 PGM in stake or more ]

5000 PGM IN STAKE = 2x rewards!

image.png
Discord image.png

Support the curation account @ pgm-curator with a delegation 10 HP - 50 HP - 100 HP - 500 HP - 1000 HP

Get potential votes from @ pgm-curator by paying in PGM, here is a guide

I'm a bot, if you want a hand ask @ zottone444


0
0
0.000