Tak jak to jde Vám?

avatar


Fotografie nemá žádný vztah k následnému textu. Prostě jsem šel takhle jednou do práce a použil svůj mobil k pořízení snímku... Tudíž je to východ slunce.

A s fotkou vypadá každý článek líp...

Takže zkolabovala burza FTX. Následuje run na crypto, jako pokaždé, když se něco takového stane. Klesne BTC pod 2.000,- USD? To by se jej asi nevyplatilo těžit, ne? To by byl konec crypta... Nebo by přežily coiny s jiným způsobem tvorby, než je těžba?

Jiní než zapálení cryptoušové (odvozeno od slova šotouš) vystupují, noví nenastupují... A ti skalní nemají dost prostředků, aby skoupili všechno, co se teď nabízí, a neklesla při tom cena...

A co já s tím? Nic. Vůbec nic. I kdybych chtěl něco dělat, co zmůžu v tomhle světě s osmi sty dolary na Binance a 13.000 hive? Ale jsem v klidu. Nějak to dopadne. Kromě času jsem do toho nic nedal.

Splinterlands. Přestaly se vyplácet DEC za udržování DEC v poolech. Tudíž jsem přišel o svůj zásadní zdroj DEC. Takže si už nebudu moci kupovat normální balíčky...

Převedl jsem si z poolů DEC na Splinterlands. Mám na 6 balíčků. Takže syn zveřejní ještě 6 postů. A mezitím dostaneme nějaké ty merits, za které si koupíme balíčky...

Život jde dál. Hra už je plně na principu "kdo si zaplatí, vyhrává". Už odehráváme jenom Brawly. Zbytek robot. Investovat vlastní energii se už nevyplatí.

Myslím, že Splinterlands odcházejí do kytek. Nakonec zbude pár těch nejbohatších hráčů. A zase, co já s tím? Ať si robot zahraje...

Silvergoldstackers. To je výhra, že jsem je našel. Něco jako pro mě býval @czechglobalhosts . Zkusím tak tři články týdně. Střídavě já a syn. Vždycky nosím v hlavě tak ty tři dopředu. A jeho taky občas něco napadá...

Dělám v rámci skupiny politiku... No, dělám. Učím se. Potenciál tam je. Finančně asi vyšší než v cesky. Přispívají tam bohatší účty.

A za každý měsíc, kdy se nedotknu alkoholu, koupím synovi jednu uncovou stříbrnou minci. Je to pro mě nový svět. Ve starších mincích se vyznám... Ale tady platí jiná pravidla. Dají se pochopit.

Potenciál cesky. Investujeme sem? Přicházejí noví, bohatí členové? Ne. Všichni si tu tak postupně bohatneme... Ale je to na dlouhé lokty. A možná, že jednoho dnes přestane Hive fungovat. Nebo mi někdo vytuneluje účet... Ale byla to zábava.

Actifití hlášení. V půlce července mi odešel PC. Ještě jsem ho nedal spravit. Přišel jsem o heslo v Actifitu a o SteemChain a KeyChain. Jedu ze synova PC.

Rozhodně bych mohl získávat z Actifitu víc. A na Steemitu v Actifitu zkouším taky politiku... Blurt mi odešel už kdysi dávno. Nejsem dost technicky na výši, abych pochopil proč...

Drugwars jsem přestal provozovat, co mi odešel ten PC...

A Vánoce na krku... Ale zatím dobrý. A co Vy? Nějaký nový nápad? Něco optimistického?0
0
0.000
21 comments
avatar

Dávám fotky na Liketu. Přímo na liketu.com. Jestli sis všiml, tak to také není k zahození. Je to sice někdy "opruz", ale dá se to přežít :-)

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Tohle je ono? https://liketu.com/ Moc nechápu, jak se do toho dostat... Navíc jsem bez KeyChainu, ten mám na nefungujícím PC... Zkrátka, to pro mě nebude. Ale díky za reakci.

0
0
0.000
avatar

Jo, to je ono.
Čistě teoreticky tě to "přihlásí" samo. Bez KeyChainu si však ani "neškrtneš", takže to asi pro tebe fakt nebude.

0
0
0.000
avatar

Sakra,,, dyť jsem ti dělal video návod na Keychain a myslím že nejméně 2x vysvětlil. Asi moje vysvětlovací schopnost není valného charakteru.
Že bych udělal videonavod do třetice

0
0
0.000
avatar

Já na jednom, nefunkčním, PC Keychain mám... Mohu si na jiném PC udělat úplně jiný? Bude mi na tom původním, až ho jednou nechám spravit, ten původní fungovat? Může mít na jednom PC keychain @kraki i já?
Tvořit ho je pro mě natolik stresující, že se raději obejdu bez něj.

0
0
0.000
avatar
  1. Keychain můžeš mít na kolika počítačích chceš
  2. Na jednom PC (prohlížeči), v jednom doplňku Keychain můžeš mít více účtů. Pak se jen přepíná mezi účty.

Rád bych ti poradil i s Binance, ale po zavedení KYC jsem burzu přestal používat a tudíž netuším jak to tam vypadá s výběrem. Jistou dobu si na výběr KYC nepotřeboval. Ale jak to je teď? Ty už tam KYC máš ne? Tak by to neměl být problém. Ale jak jsem pochopil, ten největší problém je mezi PC a židlí.
Ale pokud bych mohl nějak být nápomocen.....

0
0
0.000
avatar

Odpoledne zkusím zřídit pro @kraki . Pamatuju si. https://ecency.com/hive-181335/@zirky/ntlygqxh

Binance... Jo, KYC tam mám. Asi půlu tam mám v Tetheru.... Netuším ani, kam bych si to převáděl. Nikdy jsem si na žádný ze svých bankovních účtů nic neposílal. Ani v kryptu, ani v cizí měně. Tak maximálně bych mohl posílat na Hive-engine... Což mi nepřijde nějak bezpečnější.

0
0
0.000
avatar

Jj. Pro tebe by to bylo asi nejjistější a nejsnadnější. Zaměnit na binance Tether za HIVE a poslat na svůj účet....

0
0
0.000
avatar
(Edited)

A pokud bys potřeboval vytáhnou za keš, mohli bychom klidně udělat nějaký vexl. Ale to potom nějak méně online

0
0
0.000
avatar

A 800 dolarů? To je slušné. Posledních pár dní všichni vybírají crypto z burz. Možná je na čase vybrat a třeba investovat do HIVE Power

0
0
0.000
avatar

I kdybych chtěl, nikdy jsem nic nevybíral... Bojím se výběru víc, než to tam nechat.

0
0
0.000
avatar

Namiesto alkoholu jednu mincu mesačne. Kiež by môj otec rozmýšľal rovnako :-)
!PIZZA

0
0
0.000
avatar

Když synovi padaly první zuby, dostával za každý vypadlý zub jednu minci zlatou.

0
0
0.000