Splinterlands, tentokrát srovnání ziskovosti

avatar

obrazek.png
Tak jsem tak počítal... Jeden útok v Splinterlandu mi vynese asi těch 0.022 DEC. Okamžitý kurz DEC je teď právě 0,005506 USD. Dolar je asi za 21,- Kč. Těch útoků dám za hodinu asi třicet. Polovinu prohraju a nedostanu nic... Tak já si spočítal, že za hodinu poctivého hraní nahrabu... 4 haléře! Není to trochu málo?

V rámci boje plním denní questy. To hodí průměrně 10 DEC. Tedy 1,15 Kč! No, to už je nějakej vejvar... Taky dostávám denně nějaké SPS. A zahlédl jsem nějaký Slinterlands token... Stakuju jak blbej. A nevím, co dál.

Pro srovnání:
obrazek.png
To je většině známý freebitco.in Normálně dává 4 satoshi, tj. asi 4 haléře, za hodinu. Tedy úplně stejnou částku, jako si vydělám hodinou intenzivního hraní. No a nemusel jsem tam dávat 10 USD.

Ale jak je vidět z obrázku, člověk mívá náhodně štěstí. Tentokrát to dalo přes 4 koruny! A Freebitco nepředstavuje ve srovnání se Splinetlands vůbec žádnou intelektuální práci...

I ve Splinterlands prý může mít člověk štěstí. My to doma ještě nezažili. Ale hrajeme krátce.

I když pro mě nejziskovější faucet je Yannik.biz Prázdniny mi trochu zamíchaly s bonusy, vynechával jsem, ale až budu na svých maximech, budu dostávat 20 hal za hodinu...
obrazek.png

No a ještě pro srovnání Drugwars. Denně dávám 15 útoků. Z jednoho 3.68 DWD. DWD se teď obchoduje za 0,5 steemu za 100 DWD. Jako 8.hráč v žebříčku mám nějaké bonusy. Takže těch 100 DWD denně dávám. Navíc při publikaci bitvy na Steemu dostanu denně asi 0,2 steemu netto. Sečteno a podtrženo 9,70 Kč denně...
obrazek.png

Tak co je nejziskovější? Vypadá to, že Drugwars... A ještě k tomu nějaký ten Airdrop. Co vůbec nevím, co s ním.

Ale moudří tvrdí, že Splinterlands mají zlaté dno. A na účtech mají opravdu tisíce, ba desetitisíce dolarů. Tak to asi chce vytrvat. Když tam nehodlám lít peníze. Vytrvat a čekat na štěstí.

Ale úplně nejlepší je stejně psát články na Hive. Důvodně předpokládám, že za tenhle budou netto 2 hive. To je nějakých 30 Kč. Prostě, Hive je nejlepší!

kraki-a.png0
0
0.000
9 comments
avatar

Hive je nejlepší ;) a kdybys byl ve Splinterlands na stejné pozici jako v Drug Wars, tedy mezi nejlepšími deseti (dvaceti/padesáti), zdaleka by nešlo o halíře.

0
0
0.000
avatar

!LUV
Splinterlands se zřejmě vyplatí při vyšším levelu. Jen se tam dostat.

0
0
0.000
avatar

Hodnotu ti prinesou hlavne karty. Vytrvej, ono neco padne :)

0
0
0.000