Splinterland- návrh na synchronizaci

obrazek.png
Tak aby tenhle příspěvek patřil do tohohle ranku, dávám do něj printscreen výsledku svého dnešního kvestu. A taklhle je to skoro vždycky... Snad ještě nikdy jsem nedostal skutečně dobrou kartu. Ale je to zase lepší než 1 credit. Ten taky občas dostávám. A jednou to přijde... Lze dostat i balíček!

Takže první sdělení. Synchronizace. Pišme co nejvíce pod stejnými tagy! Koupil jsem 1000 SPT a zastagoval je. Kdo použije #splintertalk , respektive #spt , dostane při mém upvote i tyhle tokeny. Pište!

Díval jsem se na příspěvky z jiných pláství... Myslím, že si nemusíme dělat násilí. Jako s Actifitem. Příspěvky typu "Hele kvest! A tohle jsem dostal!" jsou běžné. Jenom nepoužívejme tag #cesky ... Ať se k tomu vyjádří i @godfish . To je takový náš Cato Censor.

No a další mnou doporučené tagy jsou: #oneup #play2earn #ctp #pob #lassecash #neoxian #bilpcoin #palnet a #leofinance . Čistě proto, že mám něco zastakováno. Často i velmi, velmi málo. Ale když pro Váš článek budu hlasovat, tak dostanete Vy i já. Někdy 50:50, někdy 30:70. It´s depend. Ale vždycky něco. A naopak. Když Vy hlasujete pro mě a budete mít něco zastakováno... Win to win strategie. Navrhněte jiné, lepší tagy!

A jak to normálně nedělám, na tenhle článek si dám vlastní upvote. Ať vidím, kolik dostanu SPT. Pod článekm uvidíte můj komentář.
obrazek.png
Symslem tohohle printscreenu je oddělit druhou mou myšlenku od té první. Na printscreenu je můj jediný vlastněný summoner. Koupil jsem si ho za 7.45 USD, když jsem se vůbec učil nakupovat. Doufám, že zas vystoupá. Jinak je celkem na nic.

Což je má druhá myšlenka. Myslím, že až bude vydána další emise karet, bude zas další stažena. Takže na investici má teď smysl kupovat karty ze sérií Promo, Reward a případně Untamed. Chaos Legion tu s námi ještě bude dlouho... Je tomu tak? Kdo je tu služebně starší a napoví?

No a konečně myšlenka dvaapůltá. Bronze I má proti Bronze II pro mě jednu zásadní výhodu. Spadnete v prvním případě na rating 300 a ve druhém na 100. Přitom od čtyř set se vyplácí za vítězství v ranked battle DEC. Krátce po skončení sezóny jsou přitom výdělky nejvyšší...

Je to o mé hlavě. Dostat se ze 100 na 400, to mi trvá i tři dny. Ze 300 na 1000, to dokážu zpravidla taky za tři dny. Neumím to vysvětlit jinak než svou povahou. Jistě, asistuje mi robot. Díky, @zirky !

No a máme konec týdne. Tak mnoho nejen herních úspěchů do toho příštího! Čtěme se co nejčastěji!

@cryptoinvestsvk @godfish @greenmask9 @ibelin @jedenjenda @kreur @softa @tazi @timehacker @zirkonov @zirky @zeero220
0
0.000
10 comments
avatar

No tak 0.253849 SPT ... To není závratně mnoho. Ale protože píšu na platformě https://www.splintertalk.io/ , tak dostávám i od playgame a limka. A to je teda víc - 7.532880, respektive 1.423496 SPS. SPS teď frčí za 0.00210 až 0.00230 hive.

0
0
0.000
avatar

Hlas od limka dostavam ked pouzijem tag #spt aj ked nepisem cez splintertalk.io
Kazdopadne obra iniciativa, nejake spt uz mam a este teda tiez pridam, nech sa nam to mnozi :)

0
0
0.000
avatar

Jo, Actifit bez nějakého významnějšího sdělení ani hele karta příspěvek o Splinterlands do #cesky nepatří. Ale když je v tom i něco navíc, nejlépe i pro ne-hráče, klidně to může být i v našem “hlavním” tagu.

0
0
0.000
avatar

Vera Salacia není špatná karta, ale hodí se jen do hry pokud jsou pravidla s Flying. V kombinaci s lítacíma příšerama se mi dlouho nestalo, že bych za těhle pravidel prohrál. Lidi většinou dávají jen létajicí příšery a Vera je docela dobře eliminuje. Stačí dát snipe a sneak, aby jsi pokryl co největší rozsah soupeřova decku a počkal až soupeř pomalu umře.

Já momentálně kupuju summonery z Chaos Legion a za zbytky DEC levný reward karty na pozdější přeprodej. Promo jsou většinou dost drahý, protože je jich nejméně ze všech dostupných karet. Prostě jedu strategii levně koupit draho prodat. Což už se u Untamed zrovna moc nedá.

0
0
0.000
avatar
(Edited)

O těch summonerech taky přemýšlím. Jsou proklatě levní... Ale nepůjdou ceny ještě dolů, až se od zítřka začnou prodávat balíčky volně? Spousta lidí, podle mě, prodá summonera, aby měla na další balíček, protože tam přeci může být něco ještě úžasnějšího!

0
0
0.000
avatar

Taková možnost samozřejmě taky existuje, že ceny ještě padnou níže. Proto zatím kupuju pouze do levelu 6, abych mohl hrát v klidu Gold league. Pokud ceny ještě padnou budu moci namaxovat za levno. Navíc jsem udělal chybu s Untamend, kde jsem nekoupil žádný a tak musím o to víc investovat teď, abych byl schopen hrát v blížícím se Modern formátu na slušnější úrovni.

0
0
0.000
avatar

Nevím ani přesně, co je Modern formát. Zatím to jde mimo mě. Já potřebuje postoupit do Silver III a rozkoukat se tam. Nevím, jestli v téhle sezóně...
Domluvíme se, že pro mě nakoupíš pár balíčků Chaos? Nepřejdeme na Discord?

0
0
0.000