Otevření balíčku Chaos Legion, dotaz a moje nákupní strategie

l7MIlPdGmhHUothSRNIhugByCtZmJnxFcgoOvPi2ZGvNgFPcBN6PNfFEw59UIcaOFwTJtY.png
Tak, copak dostanu dneska? No, mohlo by to být horší? Dnešní balíček se tedy nevyplatil. Škoda potions a peněz. Snad příště. Schválně, copak dnes dostanu za splnění kvestu?
8E41aPKFwgdzT23fUzR9jlRevopQFClucUdLJsf_VZ9MjA1B2OoiZ0UYTLRJNvubDBnqo.png
Celkem normální výsledek. Prostě, obvykle úspěšný den. A měl bych dotaz.

Za úspěšné splnění denního kvestu dostáváme (já tedy moc ne) i kartičky. Vždycky z edice Reward. Je možno dostat kartičky i z jiné edice? Takhle to bude věčně, nebo se přestanou zyhle karty rozdávat a začnou se rozdávat jiné?

No a jelikož nedostanu dobré karty z truhel a kvestů, musím si je koupit. Tak jsem začal.
obrazek.png
Koupil jsem si kolekci summonerů z Chaos Legion. Možná, že budou ještě levnější... Cena mi už ale přijde dobrá teď. I když čtu údaje tak, že je zatím prodaná asi polovina balíčků. A zdaleka ne všechny jsou otevřené...

@cryptoinvestsvk @godfish @greenmask9 @ibelin @jedenjenda @kreur @softa @tazi @timehacker @zirkonov @zirky @zeero22

krakia.png0
0
0.000
5 comments
avatar

Vždycky tam budou karty z edice Rewards, ale postupem času se tam mohou objevit jiné. Jejich počet je, pokud vím, omezený, takže jednoho dne dojde na emisi nových Rewards karet.

0
0
0.000
avatar

Díky.

0
0
0.000
avatar

@godfish už podstatné napsal, jen přidám, že aktuální stav reward karet lze sledovat zde

Podle množství emitovaných reward karet bych nové alespoň ještě 2 měsíce nečekal.

0
0
0.000
avatar

Čtu to správně, že zatím bylo vydáno od každé karty asi 20% plánované emise? Jde mi o to, ze jak dlouho mají současné reward karty naději na vzrůst ceny.

0
0
0.000
avatar

Přesně tak. Common karet bylo zatím natisknuto více, skoro 25% a ostatních okolo 20%. Nové karty očekávám po natisknutí tak 50-80%. Potom vzhledem k tomu, že bude více možností co dostat za odměnu tisk půjde pomaleji. Takže konec emise současných reward karet čekám nejdříve tak za půl roku. (ceteris paribus, což dost snižuje spolehlivost predikce)

0
0
0.000