Otevření 4.balíčku Chaos Legion a moje osobní "sebevýzva"

avatar
(Edited)

undefined_1_.png
Tak abych splnil, co je v názvu. Tohle je můj 4.balíček. Epic karta... Mám se radovat? No... @tazi mi poradil tenhle šikovný nástroj:

https://peakmonsters.com/@krakonos/explorer

Když se tam podívám, cena sestavy je 1,60 USD. A když už tam jsem: 1.balíček 4,16 USD,
2.balíček 0,54 USD,
3.balíček 3,64 USD,
4.balíček 1,60 USD.
A jsem v mínusu...

Čímže se dostávám ke své výzvě... (Mimochodem si všimněte, že okamžitě poté, co @zirky píše o ECENCY, tak v tom editoru píšu i já. To nebývalo zvykem... U mě ale jde spíš o psychický blok než o technickou či jinou neschopnost. A dá se to překonat.) V podstatě k čemusi vyzývám sám sebe.

Předevčírem jsem měl napilno. Byl jsem týden nemocný, přišel do školy, napsal čtyři pololetní písemné práce z češtiny... V úterý jsem opravoval pět hodin, ve středu jsem opravoval pět hodin... A pak jsem byl tak unavený, že jsem si ani neklohnil nic k večeři.

Shodou okolností v obou dnech koupené balíčky Chaos Legion nedosáhly hodnoty 4 USD... A dnes také ne. Takže dnes jdu spát také bez večeře.A v tom má výzva spočívá.

Ráno si dám krajíc chleba s mlékem, nebo kus ovoce. V poledne oběd ve školní jídelně (vizte obrázek - nějaká polévka, segedín, nějaký tvaroh s borůvkami a slazený čaj, platím za to 1 USD)
20220120_115527.jpg
A veřer... Ano, koupit si denně jeden balíček Chaos Legion a když tam nebudou 4 USD, tak nežeru! Čímž ušetřím na příští balíček... A měl bych i trochu zhubnout. Podle mě je to jasná "win-win" strategie.

Uvidíme, jaký směr to nabere. Zatím je to jen okamžitý nápad. Ale zkusím to... A že bych příští příspěvek napsal nějak cizojazyčně, bez překladače? To by taky byla výzva... Třeba z ruštiny a angličtiny jsem kdysi maturoval...

P.S.: Balíček Chaos Legion a můj oběd... Kdo se na to dívá neovládaje češtinu, nepochopí.

@cryptoinvestsvk @godfish @greenmask9 @ibelin @jedenjenda @kreur @softa @tazi @timehacker @zirkonov @zirky @zeero22

kraki_a.png0
0
0.000
7 comments
avatar

Za post psaný na Ecency bys měl dostat 15 bodíků. Až budeš mít 300, můžeš si boostout svůj příspěvek. Nebo klidně cizí

0
0
0.000
avatar

Za každý komentář 5 bodíků... A vůbec za klaždou pitomost bodíky. No. Není mi to dvakrát pohodlné. Uvidím, kolik hive dostanu na 1 upvote.

0
0
0.000
avatar

Bodíky za komentář klesají přímo úměrně s použitím. Ale pak se zas doplní. Taktéž body za post. První je 15, druhý třeba jen 14,5. Druhý den zas v plné výši

0
0
0.000
avatar

Zaujaly mě bodíky za "heartbeat", za tlukot srdce. Tušíš, za co to je?

0
0
0.000
avatar

Podle mě to jsou prostě body za používání.... Kontrolu profilu , obnovování stránky či něco podobného

0
0
0.000
avatar

Dokonce i za upvvote je tu bod...

0
0
0.000
avatar

V podstatě aktivnímu uživateli naskakuji body rychle. Minimum na boost je myslím 150 bodů. Pak je tam něco jako promote, propagace příspěvku na určitý počet dnů, ale to se asi moc nevyplatí.

0
0
0.000