Nákupní pool

obrazek.png
Nevyžádané rady... Vzpomínám si na historický film o Jindřichu VIII. Kardinál Wolsey, zapuzený královský kancléř, v něm radí svému nástupci, aby nikdy neradil králi, co může dělat, ale vždycky jen to, co je správné dělat. Nástupce se tím neřídí. Wolsey zemře v nemilosti, jeho následovník na popravišti.

Taky se občas zponevěřujete svému včerejšímu názoru? Jistě, jen blbec nikdy nemění svoje názory... Takže k věci. Nákupní pool. Musíme si pomáhat. Wir müssen einander helfen. Ne... Nemusíme. Ale je to v důsledku všestranně efektivnější.

Nedávno jsem nastínil, že kdo má Potions, mohl by otevírat balíčky pro toho, kdo je nemá. Potions se posílat nedají. Balíčky ano. Tak jsem vymýšlel dál... A heuréka!

Chtěl jsem kupovat balíčky, chtěl... Ale rozmyslel jsem si to. Prostě mám obavy. Dejem tomu, že nejsem střelec. Taky je lze použít nespisovné slovo přizdisráč... Taky jsem už nalil asi 200 USD do poolů na https://beeswap.dcity.io/ Sto balíčků, to je moc velké riziko. Tak do deseti bych ale šel...

Jenomže to pak není nárok na bonus. Těžaři se sdružují do poolů... Je Vám asi jasné, kam mířím? Sdružme se! Deset (příkladně) se nás dohodne, že si koupíme 100 balíčků dohromady!

Technikálie. Placený dobrovolník-nákupčí (PDN) sdruží prostředky na nákup. Obávám se, že credits se posílat nedají. Takže mu každý pošleme dohodnuté hive na jeho účet. (Slabina - kolísání kurzu.) On nakoupí. No a každému z (příkladných) deseti pošle 11 balíčků...

Ono v deseti to asi nedáme. O to snazší. V pěti? V šesti? Ve třech? Čím méně, tím snazší. Deset balíčků bych asi určil jako vstupenku.

Přijde Vám to jako mnoho povyku pro nic? Akce "Kulový blesk"? Investujete 40 USD a vrátí se Vám 44 USD. I když za den. Práce, odpovědnost. Aspoň u mě i nervy... Tak si představte, že jestli tohle klapne, tak příště investujeme do 1000 balíčků, do 10.000 balíčků... Vyplatí se to odzkoušet? Ano...

A rovnou říkám, že já nebudu ten PDN. Já bych z toho nespal. Že by mi nešel počítač, že by mi nešel program... A dostávám se k odměně pro PDN. Napadlo mě, že z každého balíčku by od každého dostal jednu kartu. Tu, co by majitel nechtěl, logicky tu nejlevnější. Směšně málo? Navrhněte něco jiného...

Ano. Tenhle článek má podnítit diskusi. Čím více příspěvků pod ním, tím z mého pohledu smyslupnější. Čtěme si vzájemně svoje nápady, isnpirujme se. Lidské mozky se nesčítají, ale násobí. To je metoda brainstormingu... Nebojte se něco plácnout. To plácnutí může být neskutečně podnětné!

Takže: @godfish , @jedenjenda, @timehacker , @ibelin , @softa , @tazi , @zirky , @zeero22 , @greenmask9, @shebe , @cryptoinvestsvk ... Tohle je pořadí v Gildě "cesky" podle ratingu. (Sebe a @kraki jsem vynechal.)

Já jsem ten, kdo nadhazuje nápady. Nejsem realizátor a už vůbec ne dotahovač do konce... Chytne se někdo tohohle nápadu jako případný PDN ? Samozřejmě, čím je tu déle a čím je bohatší, tím je důvěryhodnější. (Nepředpokládám, že někdo "práskne do bot" se 400 USD...)

Upozorňuju, že tahle akce by naši skupinu kolem "cesky" stmelila a posílila... Jestli tohle dokážeme... Kdo proti nám?! On the Moon!

Mám těch nápadů víc, co by se dalo dělat. Ale jeden článek, jeden ústřední nápad. Jen takový přílepek... Podívejte se, jaké používám tagy. Co byste mně ( a všem opstatním) doporučili přidat nebo ubrat? Pro mě tag #leo a #leofinance už nejsou. Jsem tam zabanovaný. Vzpomněl jsem si už, proč. Psal jsem nějaký seriálek na téma "jíme levně" a nesetkalo se to s pochopením...

krakia.png0
0
0.000
16 comments
avatar

Přijde mi to jako hodně organizování za málo muziky, PDN taky být nechci :)

0
0
0.000
avatar

Rozumím Ti. Jedná se v téhle částce o stmelování kolektivu a dokáznání si, že to jsme schopni dokázat i při vyšších částkách.

0
0
0.000
avatar

To by asi neměl být problém. PDN navíc bude za své riziko a práci kompenzován šancí na dropy.

Nakupovat se ale zatím nechystám, pravděpodobně vůbec...

0
0
0.000
avatar

Ako už písal @greenmask9 , PDN tým získa pomerne dobrú šancu na airdrop karty, čo by mohlo byť za jeho prácu dostatočnou kompenzáciou. Ja by som sa do toho zapojil, ale maximálne asi s tými 10 balíkmi.

0
0
0.000
avatar

Díky za příspěvek. Zatím to vypadá, že to nedáme. Ale za diskusi kolem toho to stojí.

0
0
0.000
avatar

Já ani nevím co to je PND... Takže jsem mimo. A můj názor na kupování balíčků je již znám.

0
0
0.000
avatar

Placený dobrovolník-nákupčí (PDN). Někdy vypadá všechno černě. A stačí jen vydržet...

0
0
0.000
avatar

Já bych taky asi na těch deset balíčků přispěl a PDN taky být nechci :D. Jinak kolísání kurzu bychom mohli vyřešit tak, že PDN ihned jak obdrží platbu musel proměnit hive/etc na kredity.

0
0
0.000
avatar

Obávám se, že PDN nebude chtít být nikdo... I ty ho svým návrhem zatěžuješ povinností.

0
0
0.000
avatar

Řekl bych, že je to docela zajímavej nápad. Třeba v prní fázi předprodeje o možnost vytvořit vlastní kartu bojovalo i několik poolů. Když se najde dostatečný počet lidí, aby jsme se dostali na nákup alespoň 100 balíků, aby se dal získat bonus 10 balíků za 10 Voucherů. Klidně bych byl i PND, jelikož nějaký Voucehery mám a do volného prodeje bych jich měl mít lehce přes 10. Při současném kurzu jeden balík vychází na 3.07 Hive. Dejte vedět kdo by jste o to měl zájem, případně když by se nesešlo 10 lidí po 10ti. Stejně ještě nějaký další budu kupovat tak bych to do toho kila vzal na svůj účet.

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Nemám úplně jasno v další prodejní fázi. Měl jsem dojem, že už žádné vouchery nebudou potřeba...
A potvrď mi, prosím, že credits se nedají převádět. O nějaký nákup zatím projevil zájem jen @jedenjenda ... (Píše @krakonos . Můj PC obsadila má choť, protože už onemocněla také a pracuje z domova. Tak jsem zabral synův PC, kde to mám nastavené na něj a nechci si to rozházet.)

0
0
0.000
avatar

V další fázi jsou potřeba Vouchery jen právě na bonusové balíky. Takže když budeš kupovat 100 balíků tak máš nárok na 10 bonusových a na ty jsou potřeba Vouchery. Credity se nedají převádět, ty jsou svázaný s profilem, protože to v podstatě není crypto, ale jiný vyjádření dolaru 1:1000

0
0
0.000
avatar

Takže když Ti pár z nás pošle nějaké hive, tak bys nám něco byl ochoten koupit?

0
0
0.000
avatar

Klidně, ale preferoval bych, aby se jednalo o počty zaokrouhledné na 10 balíků, abych pak neměl moc složitý počty s rozdělováním těch bonusových.

0
0
0.000