@kraki je tady! A pár slov ke Splinterlands

avatar

Tak jsem si na to se synem konečně sedl... Dalo to víc práce, než když si píšu sám svoje články. Výsledek posuďte sami (Nenápadné promo, že?):
https://peakd.com/cesky/@kraki/hi-i-am-here-ahoj-jsem-tady

Překvapilo mě, že i s nulovou HivePower článek vyšel. Byl jsem připraven mu něco poslat nebo delegovat... Ale nechám to tak. Tak se za něj omlouvám, že nebude moc komunikovat. Nemá zatím HivePower...

Syna berou Splinterlands. Chce všechen zisk ze svého psaní a focení investovat tam. Proč ne, že? @godfish psal, že když Háša vydrží, mohl by mít bohaté Vánoce... (Snad udělat Vánoce bohaté rodičům a kamarádům, né?) Já ještě přitopil. Když vydrží 10 let, bude mít možná hezkou vilku... Všímáte si těch slůvek "mohl" a "možná"? Ale slibem nezarmoutíš...

Jinak jsem dnes poprvé převedl peníze s Hive-Engine a ze Steem-Engine na Splinterlands. Taky jsem zjistil, jak převádět z Peakd.com... Zkoušel jsem. Také jsem dnes poprvé koupil dvě kartičky. Ty nejlevnější. bez nějakého plánu. Taky na zkoušku.
obrazek.png

obrazek.png
V samotné hře mám dost smůlu. není to jen neznalostí. Ale když já a protivník postavíme stejné kartičky a stejně je seřadíme, tak skoro vždycky prohraju já. Ale hlavně mi nepadají dobré karty z enních questů... A když padají DEC, tak dnes jsem dostal celé tři...

Takže teď si musím začít promýšlet, co koupím. Nechcete dát někdo k tomu něco na Discord? Tady i blockchain má uši...

kraki-a.png0
0
0.000
7 comments
avatar

V samotné hře mám dost smůlu. není to jen neznalostí. Ale když já a protivník postavíme stejné kartičky a stejně je seřadíme, tak skoro vždycky prohraju já.

Mám podobnou zkušenost. Taky jsem se dostal dnes do 23 kola, kdy příšery dostávají na začátku vždy poškození únavou, aby se to nějak roztrhlo. Samozřejmě, že protivník útočil první v následujícím kole.

0
0
0.000
avatar

Ve 23.kole dostávají příšer poškození únavou? To ani nevím...

0
0
0.000
avatar

Od 21. kola je to jedno poškození +1 za každé kolo (?) Já jsem ten boj dal vyhodnotit rovnou. Pak jsem se divil, jaktože jsem prohrál, když to matematicky nemohlo nikdy vyjít, tak jsem koukal.

Můžeš mrknout: https://splinterlands.com/?p=battle&id=sl_65dcc245af4f27db4ba02be1c5828ef1

0
0
0.000
avatar

Tak to budu řešit až tak za měsíc... I když, kdo ví.

0
0
0.000
avatar

Zas se nepodceňuj, já mám jen jednu nezákladní kartu.

0
0
0.000
avatar

Hele ja osobne volim taktiku DEC neutracet. Ovlivnuje to, kolik ti dropne SPS. Cim vic dec drzis, tim vice sps. Je pravda ze to pada i za vlastnene karty, ale trzni hodnota karet je mnohem vetsi, nez kolik z nich pak dostanes SPS.

0
0
0.000
avatar

Rozumím. Ale třeba syna drží kartičky... Když si pošleš DEC přes Hive, nebo Steem-Engine či Hive-Engine, tak ta se Ti do dropů nezapočítává. Započítává se jen ta, co sis vybojoval. Ověřel jsem si.

0
0
0.000