Další možnosti Splinterlands, Splintertalks!

Jako by těch editorů na Hive bylo málo... Používám další. https://www.splintertalk.io/ Přihlášení se normálně, přes Keychain... (Už tři dny je to pro mě normální.) A prosím všechny, kteří píší články o Splinterlands s jakýmkoliv obsahem, aby přidali tagy #splinterlands a #splintertalks Je nasnadě proč.
obrazek.png
Prostě proto, že se SPT započítávají do airdropu SPS. A dostanete za ně další SPT... Od těch, co pro Vás hlasují, pokud si něco nastakovali. Pracuji na tom.

Když už jsem u toho. Objevil jsem pro sebe Keychain. Tak jsem s ním vstoupil do světa poolů. Někdo používáte https://tribaldex.com/ , já používám https://beeswap.dcity.io/ Přijde mi přehlednější... Začal jsem logicky na dvojici Hive - DEC, protože mi zdvojnásobuje airdrop SPT. Kdo používá, ví, o čem píšu. Kdo ne, nechť se zeptá. Nejsem první, kdo začal tohle používat. Spíš jsem jeden z posledních... Právě proto! Když už i já jsem začal, je to opravdu užitečné... A jako učitel jsem disponován pro co nejjednodušší vysvětlování.
obrazek.png
No a když už jsem v těch poolech, začal jsem experimentovat. Tenhle experiment se týká Splinterlands...
obrazek.png
Zatímco v prvním případě jsem za 100 USD, ve druhém za 0,5 USD... Prostě experiment. Budu pružně doplňovaz, osvědčí-li se. Další moje experimenty se už Splinterlands netýkají. Ne, že bych se s nimi tajil... Ale jsou v plenkách.

Opravdu se zájmem si čtu, co kdo o Splinterlands napsal. Od @softa , od @jedenjenda , od @greenmask9 , @timehacker... Ale každý si ve hře řešíme trochu odlišný problém.

Často přirovnávám Splinterlands k fotbalu. Tak Bronze II a Bronze I, to je přechod od amatérů k poloprofesionálům. Silver, to už jsou poloprofesionálové/profesionálové. Já mám karty na Bronze II. Řeším, jak si co nejlevněji a na nejkratší dobu vypůjčit, aby to bylo na Bronze I. Na konec sezóny a dobu po ní. A určitý pokrok u sebe zaznamenávám... Ale na postup do Silver je pro mě ještě brzo.

Jinak jsem se rozhodl balíčky zatím nenakupovat. Ani já nemám kříšťálovou kouli. Myslím, že teď "vtrhne na trh" obrovská spousta karet. Z nově koupených balíčků, ale i z balíčků nově otevíraných. Myslím si, že ceny ještě půjdou dolů. Kartiček, DEC, SPS... Že se vyplatí nekupovat zajíce v pytli, ale jednotlivé karty.

Pokud bude provozovatel rozumný, počká s další emisí do vyprodání téhle emise a do vzrůstu cen. Pak by se mohl proces opakovat... Což by tedy bylo zajímvé.

A k naší české gildě... Uvítal bych dlouhodobější instrukce, na co se soustředit pár kroků dopředu. DEC jsou teď ve slevě. Myslím, že se vyplatí kupovat budovy právě teď... A jsem ochoten se na tom podílet. ( @tazi , @godfish )

Co nedokážeme pomocí peněz, to můžeme nahradit dobrou komunikací. A názorů na hru není nikdy dost. I když už mi pomalu začíná chybět voting power...

krakia.png0
0
0.000
13 comments
avatar

Jop, v následujících dnech pár tisíc DEC na společnou věc přispěju. S nákupem balíčků si teď nejsem tak úplně jist, ale spíše ano - těch 100, abych dostal 10 grátis.

0
0
0.000
avatar

Na tých 10 grátis ale myslím že potrebuješ vouchery, takže nie sú až tak úplne zadarmo.

0
0
0.000
avatar

Já to četl jako 10 girls a trochu se mi zrychlil dech :D

0
0
0.000
avatar

Taký drop asi nemajú... panny vraj rozdávajú iba zaslúžilým moslimom v nebi :D

0
0
0.000
avatar

O Beeswap jsem ani nevěděl. Být přehlednější než Tribaldex ale asi není zrovna zaručený úspěch - taky jsem se na něm nevyznal. Měla by to být samozřejmost :D

0
0
0.000
avatar

@krakonos ve světě DeFi !! Historický milník ;)

Dlouhodobé instrukce nevím... Než postavíme nějakou budovu, tak to chvíli bude trvat. Takže asi bude stačit info v Tavern a Discord, kam přispívat.

0
0
0.000
avatar

Mám na H-E DEC i Swap.HIVE , Ale co je Swap.Hive:DEC o tom nemám ponětí. Taky jsem tam tedy viděl i Swap.BTC.
Je tedy rozdíl třeba mezi Swap.BTC a Swap.HIVE:BTC??

0
0
0.000
avatar

Odkud začít, aby to nebylo na dlouho. Zkus se přihlásit na https://beeswap.dcity.io/ Tam se podívej na SWAP. Možná pochopíš intuitivně. když ne, mohu začít vysvětlovat až zítra. Teď jdu zahnat syna a sám se připravit na zítřek.

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Došel jsem zde a vložil nějaké (swapnul) HIVE. Netuším jestli jsem udělal dobře...Kromě HIVE mi zmizlo i nějaké DEC....?!
image.png

0
0
0.000
avatar

obrazek.png
A takhle to vypadá, když tam opravdu něco naliješ. Půl na půl hive a DEC. Tím se zapojíš do poolu, skupiny investorů, která provozuje robota, co nakupuje a prodává DEC proti hive a naopak. Vždycky, když mají hotovost, dávají nabídku o desetitisínku lepší, než dal investor. V praxi se přetlačuje víc poolů...
Postupně Ti přibývá DEC i hive. V tomhle případě asi 1% denně... Může to technicky vybouchnout, nebo když bude totální výprodej jednoho z tokenů. Vpravo máš nějaké tokeny, které dostáváš tak nějak v ceně...
A dobrou noc.

0
0
0.000
avatar

Nech to tam do zítřka... Uvidíš. Ano. Odepsalo se Ti 843 DEC a 2.44 hive.

0
0
0.000