My Actifit Report Card: November 12 2022

avatar
(Edited)

Dobrý večer s Actifitem. A je po Vánocích... Jako že jsem dnes nakoupil valnou většinu dárků. Takže to nejhorší už mám za sebou.
20221104_134851.jpg
Na obrázku synagoga v Praze 8, na Palmovce. Nad ní holubi a před ní na drátech boty. Proč? Nevím. Už jsem takhle zavěšené boty párktát viděl.

Nevím, co tím chtěl autor kompozice říci. Při troše nešikovnosti mohl způsobit zkrat. Snad si i přivodit úraz... Tušíte někdo, o jakou formu postpravdivého streetartu se jedná?

This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


12/11/2022
8470
Daily Activity0
0
0.000
14 comments
avatar
avatar

Hm. V tom článku je nastíněno pár hypotéz... Vzpomínám si asi pře 50 lety. Byl jsem na svatbě. Ženich se strašně ožral, řídil provoz na křižovatce... A tak. Svědek, aby vystřízlivěl, ho zul a postavil do louže. (Svědek taky nebyl střízlivý.) No. A ženichovy boty se už nikdy nenašly.
Takže ano, je to vlastně tradice...

0
0
0.000
avatar

Si pamatuješ věci z doby, kdy ti bylo pět let? Tak to gratuluji. Já si většinou nevybavím ani co jsem dělal pár dní dozadu, pokud to nebylo něco mimořádného...

0
0
0.000
avatar

Právě. Pokud to nebylo něco mimořádného. Tohle byla první svatba, které jsem ve svém životě jako host účastnil. Mimochodem, mám zážitky z ruské okupace. A to mi bylo rok a půl.

0
0
0.000
avatar
(Edited)

Pozoruhodné. Já mám obecně špatnou paměť a z doby zhruba do mé puberty si toho moc nepamatuju. Ani pak to není žádná sláva, ale to si vysvětluju tak, že všechny ty naše nedávné "cestovatelské roky" byly na zážitky a vzpomínky tak bohaté, že to prostě ty věci z dřívějška tak nějak přebilo. Ano, vím, jak málo člověk mozkovou kapacitu využívá, ale jiné vysvětlení pro to nemám...

0
0
0.000
avatar

Já si pamatuji jen tzv.silné zážitky. V tom 68 si pamatuju, že jsem viděl spoustu dospělých brečet a tak... Na té svatbě jsem se mimochodem také poprvé v životě hrozně opil... A tuze se mi líbila nevěsta.

0
0
0.000
avatar

Takže piješ a po holkách koukáš už od předškolního věku, to je teda styl :)

0
0
0.000
avatar

Táta začal ještě dřív než já. Zase s tím ale dost brzo končíme. Já teď mám takový zvláštní program. Za každý měsíc, kdy se nenapiju alkoholu, kupuju synovi jednu uncovou stříbrnou minci. Kryptoměny jsou kryptoměny, ale stříbro je stříbro...

0
0
0.000
avatar

Něco málo jsem si ohledně té paměti pogůglil a většina odborných studií na tohle téma se shoduje, že nejranější věk, ze kterého si člověk může něco pamatovat i v dospělosti, jsou zhruba tři roky. Pak je tu samozřejmě ještě ten dobře známý fakt, že mozek si vzpomínky rád a často různě přetváří a upravuje. Spousta věcí, o kterých jsou lidé přesvědčeni, že si je pamatují naprosto přesně, se ve skutečnosti stala úplně jinak, nebo se dokonce nestala vůbec. Mám ověřeno i na sobě. A nejde jen o Mandelův efekt. Mozek si prostě jede svůj svět.

A s tím alkoholem to asi taky nebylo tak horké, ne? Kdybys v předškolním a školním věku pravidelně konzumoval větší množství alkoholu, tak už bys tu s největší pravděpodobností nebyl a pokud ano, tak s hodně ošklivými následky...

0
0
0.000
avatar

Nemůžu si pomoct. Prohlížel jsem si staré fotografie z doby, kdy mi byl rok, dva. Pamatuji si některé hračky, některé oblečení, jak kousalo... Pamatuji si fotografa a některé situace z fotografování. Vůbec jsem se pohroužil do vzpomínek.

I když mi píšeš, že si nemohu pamatovat, tak já si pamatuji... Na své školky si také pamatuji. Navštěvoval jsem postupně tři. Odevšud mě vyhazovali, že jsem nechtěl jíst. Pamatuji si, po čem všem jsem se pozvracel, jak jsem se kde pokakal a počůral... Pamatuji si Marcelku, mou lásku, když mi byly čtyři. Nosila bílé krepsilonové punčocháče.

A než jsem nastoupil do školek, hlídaly mě tři paní na hlídání. Ta jedna při tom umřela... Pamatuju si na hračky, které měla doma... Na paní Kubů, na paní Srnovou...
Jsem asi mimozemšťan.

0
0
0.000
avatar

Congratulations @krakonos! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s):

You received more than 190000 upvotes.
Your next target is to reach 200000 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

CBRS Hive Infographic Contest - Get your badge and win 1000 HIVE
0
0
0.000
avatar

!PGM

0
0
0.000
avatar

Sent 0.1 PGM - 0.1 LVL- 1 STARBITS - 0.05 DEC - 15 SBT - 0.1 THG - tokens to @timehacker

remaining commands 3

BUY AND STAKE THE PGM TO SEND A LOT OF TOKENS!

The tokens that the command sends are: 0.1 PGM-0.1 LVL-0.1 THGAMING-0.05 DEC-15 SBT-1 STARBITS-[0.00000001 BTC (SWAP.BTC) only if you have 2500 PGM in stake or more ]

5000 PGM IN STAKE = 2x rewards!

image.png
Discord image.png

Support the curation account @ pgm-curator with a delegation 10 HP - 50 HP - 100 HP - 500 HP - 1000 HP

Get potential votes from @ pgm-curator by paying in PGM, here is a guide

I'm a bot, if you want a hand ask @ zottone444


0
0
0.000
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 291.9423 AFIT tokens for your effort in reaching 8470 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.62% upvote via @actifit account.

The following boosts were applied to your post:
Friend Boost - L4
+ 16 % AFIT
+ 12 % AFIT
Friend Boost - L3
+ 15 % AFIT
+ 10 % AFIT
Friend Boost - L5
+ 18 % AFIT
+ 14 % AFIT
Friend Boost - L5
+ 18 % AFIT
Thanks to your friend @timehacker
+ 14 % AFIT
Thanks to your friend @timehacker
Water Bottle - L3
+ 20 AFIT
Running Shoes - L3
+ 20 AFIT
Running Shoes - L4
+ 25 AFIT
Water Bottle - L4
+ 35 AFIT
Running Shoes - L5
+ 30 AFIT
Water Bottle - L5
+ 45 AFIT
Water Bottle - L1
+ 5 AFIT
Water Bottle - L2
+ 10 AFIT
Running Shoes - L1
+ 10 AFIT
Running Shoes - L2
+ 15 AFIT
Boosts increased your AFIT earnings by 241.9798 AFIT
AFIT rewards and upvotes are based on your: - User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX. - Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Follow us on Twitter | Join us on Telegram
Download on playstore | Download on app store

Knowledge base:
FAQs | Whitepaper
How to signup | Maximize your rewards
Complete Actifit Tutorial
rulersig2.jpg
Actifit supports cross-chain decentralization. Support our efforts below:

0
0
0.000