Můj svět Minecraftu

avatar

image.png
Už jsem psal, že ulítávám na Minecraftu. Myslím, že ho hodně z Vás i zná. Hra umožňuje několik herních modů. Survival - tam se snažíte jenom přežít. Creative - jste nesmrtelní a stavíte a stavíte. Pak Adventure - to se pohybujete po mapách vytvořených jinými lidmi a Spectating - můžete všude létat a jen se dívat.

Mě nejvíc baví Creative. To neznamená, že si občas pro zpestření nedám Survival. To ostatní už ne.

Survival znamená se ocitnou v náhodném světe, jak Vám ho PC vygeneruje. Pak se podíváte kolem sebe. Co se tu dá těžit, co se tu dá postavit. A tak hledáte, těžíte, craftíte (vyrábíte)...

...narážíte na moby (nepřátelská monstra, výjimečně mírumilovná a neutrální) a snažíte se dožít do rána. Protože zombíci, kostlivci, pavouci, endermani, pigmani,piglini,slimové, creapeři, draci... Usilují o to, abyste se nedožili.

Creative, to je odpočinek. Máte nekonečné zásoby všeho. Jen vymýšlíte, co a jak postavit. Z creativu jsou i moje screenshoty. Na prvním je schodiště a most ke strážní a obytné věži.
image.png
Na druhém obrázku je můj prozatimní domeček mezi budoucímu poli. A postavil se mi tam fotogeneticky můj obrněný kůň Arnošt.

Ne, že by mi to táta přímo uložil. Ale vysvětlil mi, že z jednoho článku můžu mít stovku i víc. Pro dospělého to asi nic moc není. Ale pro mě dost. Je mi deset. Nikdo ve třídě nemá kapesné 3.000,- měsíčně.0
0
0.000
1 comments
avatar

Minecraft hráli moji kluci, když byli malí. Starší časem přešel na World of Tanks, mladší na Visual Studio C#.

0
0
0.000