Splinterlands, země, kde zítra znamená již včera... (podle @krakonos -e)

Nebo tak nějak. Psal dnes @jedenjenda na tomhle účtu (trochu schizofrenní, všichni jsme tak trochu @guildacesky ), že se připravuje změn... A neuplynulo ani několik hodin...
xYutAiWhmf7kRICYFHfXJHJg5CBRHA9v71HzR80YAdeXWOKn9C8KGyM2pXivQjGECk69kIQ.png
... a týden je pryč! Však jsem se divil, co že ta pravidelná údržba trvá tak dlouho...

Ne, nepropočítával jsem si výhodnost. Jestli 0.009 SPS je víc nebo méně než 1 DEC. Navíc @kraki dostal taky jen 0.004 SPS. Ale něco se rozhodně děje. Nemusím být věštec, abych odhadl, že cena DEC půjde nahoru... (Kontrolní pohled na https://coinmarketcap.com/cs/currencies/dark-energy-crystals/ )
Ano, cena DEC jde nahoru... A cena SPS by měla zamířit dolů... ( https://coinmarketcap.com/cs/currencies/splintershards/ ) Ne, cena SPS mírně stoupá, proč?

yWqi8-5IvduFP64sAz0glcERizGEybQTLdhJhL0FYrSOw9aXx159VLDnemm8c4b1-f-SgZc.png
Že by to bylo třeba tímhle novým meníčkem? Mohu o něčem hlasovat... Tedy. Nepochopil jsem o čem. Ale můžu. Skvělé... Třeba má moje schopnost spolurozhodovat finanční vyjádření. (Dočetl jsem se, že mohu svoje hlasování i delegovat. Najdete někdo, jestli se dá hlas už prodat stejně jako hlas svědkovi?)

No, hra se neustále vyvíjí a mění... Uvidíme.0
0
0.000
8 comments
avatar

.009 SPS je v tuto chvíli cca 0.5 DEC. Nevím zda je to více nebo méně než jste dostávali před tím. Záleží jaká bude cena SPS na trhu no :/. V budoucnu se prý odměny z hraní budou odvíjet od toho kolik SPS máš nastakováno. Což mi teda nepříde uplně fér z pohledu nových hráčů, ale tak uvidíme co to bude znamenat v praxi. SPS jde na DEC převést přímo ve hře, je tam na to nové tlačítko :). Ale převést se dá jen likvidní SPS.

Jinak ten proposal se dá přečíst zde https://peakd.com/@sps.dao/sps-governance-first-proposal (když klikneš na tu modrou jedničku u názvu toho proposalu, tak tě to tam převede.)

0
0
0.000
avatar

Četl jsem a pochopil. "Hlasujte si o čem chcete a jak chcete, my uděláme, co my budeme chtít."
Minimální obsah bedýnky býval 1 DEC. Takže snížení odměn...

0
0
0.000
avatar

Thank you for your witness vote!
Have a !BEER on me!
To Opt-Out of my witness beer program just comment STOP below

0
0
0.000