Chwile nie do zastąpienia / My Actifit Report Card: September 23 2022

Zawsze się myśli że rodzic zna swoje dzieci, ale moje zaskakują mnie coraz częściej. Myślałem że najmłodsi będą mieli dosyć po wczorajszym dniu, ale okazało się że jednak nie. Od rana tylko że chcą znowu na spacer bo wczoraj im się bardzo podobało.

No to co innego mi pozostało, spakować plecak i na kolejny spacer wymarsz. Chociaż po wczorajszym to naprawdę nogi odmawiały mi już posłuszeństwa to nie potrafię im odmówić.Pozwoliłem im znowu wybrać gdzie chcą i którędy iść. Oczywiście korygując troszkę ich trasę bo nie da się bawić w berka idąc większości chodnikami. Ale dotarcie do najbliszego miejsca na taką zabawę długo nam nie zajęło.Czasami myślę skąd oni mają te niewyczerpane akumulatorki do takich wyczynów, przecież jeden mój krok to dlanich przynajmniej dwa albo trzy. A jeszcze bieganie do przodu i tyłu . Zaskakuje mnie ile razy bym tego nie widział. Albo po prostu się starzeje.Tym razem muszę się przyznać, że przystanków na odpoczynek robiłem dużo więcej, a najmłodszy tym razem z powodu że nie mógł dogonić drugiego synka , bardziej mnie wykorzystywał w zabawach jako powóz do jego dogonienia. Więc troszkę się nanosiłem swojego cudownego ciężarku.


A jeszcze jak mnie popęczał szybciej, szybciej. Ale przynajmniej dzisiaj udało mi się ich w miarę zmęczyć. Kiedy zauważyłem że chęci do zabawy zaczynają w nich już opadać to udaliśmy się w kierunku domku. A ostatnie kilkanaście metrów to już jeden na baranach, a drugi na rękach.

Ale za to jak pięknie poszli spać, a raczej odpłynęli sami.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


23/09/2022
66758
Daily Activity, Photowalking, Play with kids/grand kids, Walking0
0
0.000
1 comments
avatar

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 65.635 AFIT tokens for your effort in reaching 66758 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.96% upvote via @actifit account.


AFIT rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Follow us on Twitter | Join us on Telegram
Download on playstore | Download on app store

Knowledge base:
FAQs | Whitepaper
How to signup | Maximize your rewards
Complete Actifit Tutorial
rulersig2.jpg
Actifit supports cross-chain decentralization. Support our efforts below:

0
0
0.000